Школа за сценични изкуства Нюанс?

  • 1 270
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 324
Разкажете ми, моля, по-подробно за тази школа. Как се комбинира изучаването на модерен балет, спортна гимнастика, народни танци, латино танци, музика и пеене, балет, художествена гимнастика и актьорско майсторство в една зала, два пъти седмично. Попитах в една друга тема, но никой не ми отговори.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 708
Дъщеря ми ходеше там миналата година, но така и не се отпусна и я спрях, мисля да подновя отново, но първо искам да видя как ще е с градината. Заниманията бяха 2 пъти седмично, за около час. Започваше се със загрявка, малко елементи от балет, малко от худ. гимнастика. После имаше няколко измислени съчетания, съчетаващи отново балет (модерен и не) и худ. гимнастика. И това продължаваше около 40 мин. Оставащите 20-ина минутки беше основно нар. танци, понякога беше пеене. Това беше програмата за най - малките (от 2 до 5 г мисля че бяха, Калина беше най - малката - 2.5 г.). По - големите групи знам, че имат и акт. майсторство. Учителите бяха страшно симпатични, особено по нар. танци - мъж който обожава деца, всички му се хвърляха на гърба като го видят, той страшно много зи занимаваше и след часовете, измисляше им наградки под формата на игра. А учителката по худ. гимнастика (тя водеше и балет и т.н.) е бивша републиканска доколкото знам няколко години по худ. танци, и тя много симпатична. Ако те интересува още нещо питай   Peace

# 2
  • Мнения: 9 814
Тази вечер в 19 часа ще водя дъщеря си.
После ще ракажа.

# 3
  • Мнения: 404
А колко струват заниманията? Как се плаща - месечна такса или на всяко ходене на детето? Трябва ли предварително да се запише детето или може да отиде на място и да започне?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 708
Таксата беше емсечна, някъде около 35 лв/месец. Звъниш предварително и те насочват кога и къде да отидеш (заниманията се провеждат на няколко различни места с различни възрастови групи). Аз почти месец не плащах, защото дъщеря ми така и не се престраши да отиде да танцува на килимчето (като майка на много стеснително дете аз присъствах на всички занимания)

# 5
  • Мнения: 9 814
Заниманията, които се провеждат в Младост са за деца на възраст над 10 г.
Тази вечер водих дъщеря си и съвсем тази група не е за нея.
Часът е само по модерен балет. Народните танци и актьорското майсторство са само в центъра.

# 6
  • Мнения: 404
Благодаря за информацията. И дъщеря ми е на 4 и най-удобно ни беше в Младост, но явно ще трябва да търсим други занимания.

# 7
  • Мнения: 9 814
Благодаря за информацията. И дъщеря ми е на 4 и най-удобно ни беше в Младост, но явно ще трябва да търсим други занимания.

Зависи, ако се съберат повече деца на възраст 4-7 т. ще им е по-лесно заедно да тренират.
Иначе учителката е млада и много съвестна, изгледах цялата тренировка.
Просто момичетата, които тренират са на възраст от 9 до 13 години и правят неща, с които нашите девойки трудно ще се справят.
Лично нас не са ни върнали, напротив, казаха ни да отидем отново в събота от 11.30 часа.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 324
Мерси много.
А в 7-мо училище напреднали ли репетират или просто по-големи дечица и колко е таксата, защото там се репетира по 2 часа?

# 9
  • Мнения: 9 814
Напреднали.
В Студентския дом са малките във вторник от 17 до 18 часа и в събота, но не знам точно кога.

Общи условия

Активация на акаунт