Отговори
  • Мнения: 819
Тъй като ни предстои пътуване искам да попитам някой има ли прясна информация от каква месечна възраст се вади самостоятелен международен паспорт. Нашето момиченце е на 4 месеца сега, а ще пътува през октомври- на 7 месеца. Но ще трябва да й се вади скоро виза.....
Ще съм благодарна, ако споделите своя опит. Simple Smile

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
От самото раждане!Аз вадих миналият месец.Да знаеш,че за нейната визи таксата е същата като за родителите!Казвам ти го за да вземеш достатъчно пари в посолството.Също така трябва отделен формуляр да се попълни за нея,въпреки,че във вашите пише,че детето е прикрепено към вас ThinkingАбе пари да взимат Naughty

# 2
  • Мнения: 5 647
От както се роди.  Laughing

# 3
  • Мнения: 819
Леле мале Rolling Eyes
Представям си как ще я снимаме  Wink
Благодаря ви за отговорите Heart Eyes

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Леле мале Rolling Eyes
Представям си как ще я снимаме  Wink

Няма страшно,щом моя звяр го снимахме,всяко друго дете може да мине по същата процедура.Просто я гушкаш малко в страни от теб и готово.За да не ви излязат на снимката лицата и на двете.Малко в такова положение им висят бузките,но.... Wink

# 5
  • Мнения: 1 399
А знаете ли, за дете, дали може да се пусне бърза поръчка за вадене на паспорт?
Моя приятелка твърдеше, че за деца не било разрешено, но не беше много сигурна newsm78

# 6
  • Мнения: 7 837
А знаете ли, за дете, дали може да се пусне бърза поръчка за вадене на паспорт?
Моя приятелка твърдеше, че за деца не било разрешено, но не беше много сигурна newsm78
Може. Нашият стана за 3 дни.

# 7
  • Мнения: 1 399
Да - току-що и аз се разрових в сайта на МВР и видях, че може и бърза, а дори и експресна поръчка.
Благодаря за отговора все пак!

Общи условия

Активация на акаунт