Как да я накарам да пишка в памперса?!

  • 2 911
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 698
Е, то си е безумен въпрос, но и ситуацията е подобна. 
Малката вече пишка в гърне, казва си, няма проблем. Но навън? Застудя. Излиза с памперс, защото ако се напишка в този студ... И в един момент й се приисква да пишка, както сме в средата на парка. Сърди се, повтаря "пиш" , разплаква се. Какво правехте вие?
Явно с другата ми дъщеря сме излизали по-наблизо и винаги сме тичали до вкъщи, изобщо не помня. Но как да казвам на малката да пишка в памперса? Струва ми се доста...сюрреалистично това като нареждане от моя страна.   Thinking  Да свалим панталонките зад някое храстче? Студено е. За тоалетни в парка, не говорим изобщо. Има една химическа, рядко работи.
Колкото и да е нелепо, не знам какво е решението, не искам да обърквам детето.

# 1
  • Мнения: 9 814
Лично аз студ не студ свалях гащите и изпишквах.
Не се е случвало да настине от свалените за две минути гащи.

# 2
  • Мнения: 2 593
Аз също съм сваляла гащи,дори във студа.Веднъж се е отучило детето от памперса,не настоявай да го ползва пак,защото го объркваш.

# 3
  • София
  • Мнения: 437
Аз също го изпишквам в студа. Това е положението - памперс не връщам.

# 4
  • Мнения: 7 831
Е, научило се е детето и не иска памперс и ти ще я караш да пишка в него  Shocked  Rolling Eyes. Или изпишкваш навън или се прибирате в къщи. Чак да простине за 1, 2 минути ...

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 09:06 от Ellypr

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз съм я изпишквала на вън ако се е налагало. За 2 минути нищо няма да се случи. Другият вариант ако се притесняваш е да се изпишка преди да излезете и да се разхождате по наблизо, защото ако и се приходи  по нужда да можеш да се прибереш до вас.

# 6
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Изпишквам го навън. Никакви памперси! Като се връщахме от морето малкия заспа на тръгване(беше време за следобедният му сън) и имаше памперс (защото спи с памперс). Но като се събуди много му се пишкаше. Измъчих го половин час в опити да го накарам да пишка в памперса, а той се сърдеше и не искаше. Накрая спряхме, памперса беше сух, и детето се изпишка. Докато се приберем сме спирали да пишка по пътя. Нямаше начин. Не се притеснявай - нищо няма да й стане нищо! Не я насилвай да я приучаваш пак към памперс. ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 044
Набързо свалям гащичките и изпишквам навън. Нищо няма да й стане за 2 минути, а е глупаво да губите тренинг.

# 8
  • Мнения: 1 931
Сваляме гащите и действа.  Да пишка в памперса означава връщане на зад, за 2 минути няма нищо да му стане на детето.

# 9
  • Мнения: 382
Създадени са вече правила и трябва да се спазват. Не би трябвало да караш детето да пишка в памперса, след като вече е научено без.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Аз също свалям гащите и го изпишквам.През деня въобще не слагам памперс (само като спи на обяд и вечер).Струва ми се много объркващо за децата първо да обясняваш, че трябва в гърнето да се пишка, а после като сме на вън в памперса.Не се притеснявай няма да се разболее.  Peace

# 11
  • Мнения: 620
 ooooh! имаш такъв късмет - детето ти на тази възраст вече се е отучило от памперса и се мъчиш да го привикнеш пак! Не е за вярване Simple Smile
Както са казали момичетата по-нагоре - нищо няма да му стане за 2 минути, толкова бързо няма да се простуди. Още повече, че още не е истински студ, това е само началото Simple Smile
Малиии, искрено ти завиждам, да ти имах проблемите Simple Smile А аз се чудя как да елиминирам памперса Simple Smile

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз също свалях гащите и изпишквах синът ми студ не студ Peace

# 13
  • Мнения: 1 312
ooooh! имаш такъв късмет - детето ти на тази възраст вече се е отучило от памперса и се мъчиш да го привикнеш пак! Не е за вярване Simple Smile
Както са казали момичетата по-нагоре - нищо няма да му стане за 2 минути, толкова бързо няма да се простуди. Още повече, че още не е истински студ, това е само началото Simple Smile
PeaceАбсолютно точно.
И за какъв студ говорим всъщност?
Все още е септември.
Когато завали сняг и му се припишка какво ще правиш?
Или тогава не излизате навън?

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Все още не толкова студено. 1-2 пъти да пишка на вън нищо няма да му стане на детето. Толкова ли е изнежено,че да се простуди за 2-3 мин?
Как ще караш отучено дете, пак да пишка в памперс ooooh!
И аз като Hakiba да попитам,зимата какво ще правите?

Общи условия

Активация на акаунт