Веждите -наистина добре оформени

  • 1 926
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Препоръчайте ми някоя наистина добра козметичка която да ги оформи подстриже и всичко както си му е реда и най вече според моите черти.Във Варна!!!

# 1
  • Мнения: 69
левски ул.Дубровник-срещу детската градина,салон Мон амур,а козметичката е Кремена.Просто прави страхотни вежди,моите бяха много зле но след няколко посещения при нея сега са супер Peace

# 2
  • Мнения: 78
Трябва ли да се обадя предварително за час?Много ли е претъпкан при нея графика?

# 3
  • Мнения: 69
ами хубаво е да имаш уговорен час но аз съм ходила и инцидентно и не ме  е връщала

# 4
  • София
  • Мнения: 1 809
В Кемпински, Пами.

# 5
  • Мнения: 78
аз търся във Варна но благодаря все пак
ами хубаво е да имаш уговорен час но аз съм ходила и инцидентно и не ме  е връщала
може ли тел?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 315
Да повдигна малко темата.
И мен ме интересува добра козметичка за вежди. Последно лятото ходих в Ескейп ама хъм не съм възхитена.
MiLLLi4ka ако си успяла да отидеш някъде моля те пиши къде и доволна ли си.
 Hug

# 7
  • Мнения: 84
левски ул.Дубровник-срещу детската градина,салон Мон амур,а козметичката е Кремена.Просто прави страхотни вежди,моите бяха много зле но след няколко посещения при нея сега са супер Peace
Срещу коя детска градина ?Тази която е до "високите "блокове ли ?Нещо не мога да се сетя къде е този салон!Би ли писала по-подробно и ако може телефон защото и аз си търся козметичка да ми оформи и поддържа веждите.Ше гледам да мина още в понеделник да разуча накъде е.

# 8
  • Мнения: 78
Да повдигна малко темата.
И мен ме интересува добра козметичка за вежди. Последно лятото ходих в Ескейп ама хъм не съм възхитена.
MiLLLi4ka ако си успяла да отидеш някъде моля те пиши къде и доволна ли си.
 Hug
Открих моята козметичка за вежди казва се силва намира се точно срещу входа на хотел Черно море в уличката или по друг начин обяснено като тръгнеш от севастопол към входа на морската веднага първата в ляво на 10 метра.Повярвай ми такова нещо не ми се беше случвала тя е спец.И на всичкото отгори си личи как работи със голямо желание.За няколко посещения ме направи веждите перфектни и направо ми промени цялото лице.Веждите така отвориха окото ми че.....Абе адски съм доволна.За нищо на света не я заменям

# 9
Аз  на всички  горещо бих препоръчала Диди (Диана)  от салон  "ИЛ",сменила съм много козметици  ,но от както попаднах на  Диди ,разбрах какво значи да си добър и всеотдаен в професията си,освен,че прави най-страхотните вежди  -като излезли от списание ,ами е и най-внимателната и сагрижена и разбираща от работата си козметичка.Всички мои приятелки и познати  ходят при нея и са впечатлени от нейния професионализъм.Плюс това  тя прави веждите на доста известни хора в различни среди-засичала съм не един или двама.....

Общи условия

Активация на акаунт