Плод след ядене

  • 3 769
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Здравейте,мами!Моля ви да ми кажете дали вие давате пресен плод след обяда?!Аз му давам винаги след като си хапне основното,като десерт.Чета,че не било хубаво да се дава  след храна и се обърках доста.Посъветвайте ме какво да правя.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 46 492
Давам - ако иска.
Не вярвам на тази теория, ако беше вярна, човекът щеше да има някакъв рефлекс, който да дава сигнал, че нещо не е наред.
Аз например изпитвам болки и свиване на корема, ако ям плод на гладно  Sick

# 2
  • Мнения: 569
  И мен ме интересува същото...
  При нас схемата е следната- не мога по никакъв начин да дам плод или каквото и да е преди основно хранене- ще си останем само с плода- или най- много с 2-3 лъжички от обяда, дори и да е минало известно време.
  При мен по- скоро въпроса е - никакъв плод или плод след ядене?За себе си съм дала отговор и давам плод след ядене или заедно(смесен) със следобедната закуска, но ми е интересно и ще следя темата... Peace

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз плод след ядене не давам,защото и аз съм чела,че не е хубаво Peace

# 4
  • Мнения: 486
Понякога давам , ако Били иска.Подобре за десерт отколкото никак.

# 5
  • Мнения: 5 940
Много рядко, ако сам поиска. Почти винаги само между храненията, не съм забелязала да го боли стомах, да не се чувства добре.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 023
Плодове давам между храненията, а сутрин на гладно прясно изцеден сок, да чукам на дърво няма оплаквания от някакви стомашни неразположения.

# 7
  • Мнения: 764
Аз давам плод, когато поиска. Често пъти и след манджата на обяд.

# 8
  • Мнения: 1 674
Аз давам плод, когато поиска. Често пъти и след манджата на обяд.
аз също Peace

# 9
  • Мнения: 4 433
Давам ако поиска

# 10
  • Мнения: 239
Благодаря ви за отговорите.Може и да редувам.Той много харесва да яде плод и никога не ми е отказал след обяда си.

# 11
  • Мнения: 2 231
Аз давам плод, когато поиска. Често пъти и след манджата на обяд.
аз също Peace
И аз на опашката Wink

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 588
 Аз давам плод между храненията, а най-често прибавям плодово пюре към кашата (като следобедна закуска). Така кашата е с най-разнообразен вкус и не омръзва.
 Дори и аз ям плодовете между храненията или преди хранене, а не като десерт Wink

# 13
  • Мнения: 1 763
Давам между храненията. Педи така ме посъветва, на мен не ми пречи.

# 14
  • Мнения: 27 524
Никога!!!
Плод се яде от всички само и единствено на гладно. Иначе няма абсолютно никакъв смисъл, усвояване и ползва  Peace

Общи условия

Активация на акаунт