Себамед-серия против пъпки/мазна кожа

  • 7 291
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Днес бях в Сейба и попаднах на брошура на съответната серия.Имат антибактериална почистваща пяна, миещо блокче, дълбоко почистващ тоник за лице, гел за кожата, гел против пъпки, оцветен гел против пъпки.Ето и линк, за да видите продуктите-http://www.sebamed.com/233.html
Ако някой е използвал нещо, нека пише и евентуално на каква цена го е купил.Дали сте доволни и т.н.,защото за такъв тип кожа почти всички фирми имат козметика, въпросът е дали им са качествени продуктите.

# 1
  • Мнения: 2 231
На дъщеря ми цялата козметика е на Seba Med. Изключително съм доволна от всичко. Аз имам интимният гел (този за младите с pH 3.8, понеже има 2 модела). Няма да сбъркаш. Пробвай поне 1-2 продукта и ще видиш. За София съм установила, че в аптеки Ремедиум цените са най-добри (сравнявам на 4 места).

# 2
  • София
  • Мнения: 1 508
От изброеното съм ползвала почистващата пяна,концентрат срещу пъпки и овлажнител за лице за смесена кожа.Продуктите са им много добри.Независимо, че са предназначени за лечение на акне са много щадящи кожата.Чувала съм, че имат продукти и за чувствителна кожа, но не съм ги виждала по аптеките.

# 3
  • Мнения: 4
Аз използвам анти-бактериалната пяна и почистващия тоник. Пяната ми харесва, тоникът малко ми лепне като се намажа с него, но това не е чак такъв проблем. Общо взето съм доволна, но аз използвам още сто неща за мазна и проблемна кожа. Имам и оцветения гел за пъпки. Не знам за пъпките дали помага, но като коректор ми харесва. Само в един цвят е и струваше около 10 лева, мисля. Другите неща бяха по 15-16 лева. Надявам се да съм ти била полезна.

# 4
  • У дома !
  • Мнения: 700
На мен пък не ми харесва козметиката за пъпки на себамед.Пяната не измиваше добре лицето ми,а лосиона нищо особено......но интимния гел е хубав наистина!

# 5
  • Мнения: 277
аз съм много довола. Ползвала съм само лосиона, но лицето ми се изчисти идеално. Лепне малко само първите пъти.Цената беше около 12лв;

Общи условия

Активация на акаунт