Да дарим играчки на училището за незрящи дечица

  • 1 036
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 914
Здравейте Hug
Много хора тук,знаят историята ми,по точно тази на детето ми.
Накратко....родител съм на незрящо дете с придружаващ проблем,което тази година е в предучилищна група в училището за деца с нарушено зрение Луи Брайл.На практика, часта за предучилищните групи е нещо като детска градина за дечица с проблеми-повече от един и за двете седмици ,в които тя ходи там,аз съм много доволна от всички, и от персонал и от учители,та дори от директори,но ми прави впечатление ,че в частта в която е моето дете,пак подчертавам ,че това е нещо като детска градина и играчките са основното нещо ,с което те се занимават,липсват играчки и материали за децата,които без тях ,не могат да работят пълноценно за да се развият според малкото си възможности.Аз  занесох малко неща,но не е достатъчно,не ми се ще само моето дете да е добре.Ако проявите интерес,децата там имат нужда от играчки със звуци,вибриращи и всякакви от този вид,включително и пластелин,който пък се ползва като стимулант за тактилните усещания на ръцете на тези деца,а всъщност ръчичките им виждат света.Обърнах се към ДБМ,те разбира се веднага откликнаха  bouquet,но пускам и тук апела си/в другия форум темата не е много посещавана Sad/
Ето това е темата в Благотворителни:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332296.0

Благодаря на всички  bouquet

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 5 074
Да върна темата на първа страница, дано повече мами да я видят  Hug

# 3
  • Canada
  • Мнения: 1 773
И аз повдигам...
Viki i mama, вече приготвях няколко подходящи играчки, остава да намеря някой пътуващ по-рано от Коледа Hug

# 4
  • Мнения: 3 034
аз бих се включила, само ми кажи как точно да стане организацията. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 5 074
В основната тема са посочени три телефона за връзка.

Общи условия

Активация на акаунт