Кога спряхте да давате АМ?

  • 1 703
  • 21
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 270
Здравейте, дъщеря ми е на 1 годинка и досега сме пили Милумил, съответно 1,2 и 3.Като при никнене на зъбки винаги отказваше да пие мляко с биберона, преди седмица пак излизаха нови зъби и аз реших да пробвам кисело с лъжица, пприе се много добре, като преди това ми отказваше, сега се мъча да я накарам да пие АМ, но продължава да отказва, слагам в попара, правя кремчета с него, мисля да продължа така още 6 месеца, рано ли ще е да изключим АМ изобщо на годинка и половина.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 524
ьз още давам и мисля докъм 2 годинки да давам

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
До година и половина пиеше адаптирано, след това до 1,10м. кисело преди заспиване.

# 3
  • Мнения: 277
Здравей Mariq83
Ние също бяхме на АМ до годинката ,но педиатара ме посъветва да го спра и да започна с прясно мляко и то пълномаслено,Добре ни се отрази ,не сме имали проблеми поне за сега,Макар,че сега по-често давам обезмаслено и веднъж седмично козе,
Може би е по-добре кисело мляко,аз съм отгледана от 3 месечна възраст с него,Но пак е по-добре да го заквасваш сама а не да го купуваш,
А и след многото скандали около продуктите на Нестле а и на други компании ,май по-добре е киселото мляко
Макар че  итам има риск
  bouquet
 

# 4
  • Мнения: 991
Като навърши годинка спирам АМ.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 270
Благодаря Ви за отговорите.И аз съм отгледана с кисело от 3 мес. възраст, но домашно, а и ми се иска да пие по дълго мойта мадама, но не иска....

# 6
  • Мнения: 814
 Аз все още давам АМ и смятам да го давам докато направи 2 годинки

# 7
  • Мнения: 257
На баткото давах кисело мляко до 2 години не искаше АМ а малкият още пие Фризо 3 и мисля да му го давам докато сам се откаже

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Дъщеря ми е на 2.4г. и закусва с АМ Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз също още давам АМ и мисля да го спра само когато тя го откаже сама.Ако ще и до 1-ви клас да го пие и то с биберон,нямам против.

# 10
  • Мнения: 3 306
Аз също още давам АМ и мисля да го спра само когато тя го откаже сама.Ако ще и до 1-ви клас да го пие и то с биберон,нямам против.
     202uu    все едно аз съм го писала  Laughing

# 11
  • Мнения: 4 784
Още си го пие - сутрин, следобед и вечер, ако поиска и през друго време на денонощието също. Не възнамерявам да го отказвам, докато той сам не се откаже.

# 12
  • Мнения: 7 723
Няма нищо лошо в това, детето да си пие АМ до когато му харесва...
Като вкуси от всички сладости на човешката кулинария,
само ще почне да се вгажда от него... Crazy

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 277
Цитат
Аз също още давам АМ и мисля да го спра само когато тя го откаже сама.Ако ще и до 1-ви клас да го пие и то с биберон,нямам против.
  Peace
Няма нищо по полезно от това и пресните плодове, боклуците после има цял живот да ги яде  Confused

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз давах до 1г6м Peace

Общи условия

Активация на акаунт