Хипоалергенно мляко

  • 6 204
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 711
Здравейте, мами! Hug

Имам въпрос за ХА млека - бихте ли препоръчали някое, което да не горчи? Имам Аптамил, но е неприятно на вкус.
Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 5
Ние сме на Фризо НА.От около месец го пием.Препоръча ни го педиатърката.Преди ни се беше наложило пак да пием ХА мляко тогава бяхме на Милумил НА,но половината от направеното АМ го изхвърлях.Сега това вероятно и харесва,защото започна да пие повече и от нормалното АМ.

# 2
  • Мнения: 552
Те май всичките горчат newsm78

# 3
  • Мнения: 493
NAN HA синът ми го пиеше 3 месеца с удоволствие,опитвала съм го и нямам спомен да е било горчиво. Peace

# 4
  • BG
  • Мнения: 1 900
И ние бяхме на НАН ХА.Ядеше го .

# 5
  • Мнения: 14 471
фризо ха не е горчиво. има вкус на гадна риба, но дъщеря ми го пие с голямо удоволствие.
освен това бях чела, че е най-доброто хипоалергенно мляко.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 691
и ние сме на НАН ХА от 4 мес

# 7
  • Мнения: 254
аз не разбрах на беба не и харесва или ти се притесняваш да не би да му има нещо,ние от втория месец и до сега сме на фризо на,и си го пие много добре

# 8
  • Мнения: 2 334
Дъщеря ми беше на Фризо ХА до 4-я месец и си го пиеше с кеф Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 320
Ние бяхме на Хип, а сега на Милумил. И двете ги понасяме добре, но не се намират лесно. Цената е около 25лв. за 600гр.
По този повод да питам знаете ли къде в София продават хипоалергенно Хип и Милумил?

# 10
  • Мнения: 1 763
Синът ми пиеше Фризо ХА. На мен ми се струва, че обикновеният Фризолак е по-сладък, но детето си пиеше ХА-то с удоволствие.

# 11
  • Мнения: 9
ot 5-mese4en pie samo NAN opitvala sam sladko e na vkus  newsm44

от 5-месечен пие само NAN опитвала съм сладко е на вкус  newsm44

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 09:40 от Vivi

# 12
  • Мнения: X
Нещо, което донякъде помага срещу горчивия вкус е да се приготвя млякото с хладка вода. Но, като цяло всички хипоалергенни млека нагарчат.

# 13
  • Мнения: 1 305
Ние до преди 3-4м бяхме на Нан ХА и не горчи, а дъщеря ми си го харесваше много. Тя по принцип много и харесват АМ на Нан  Peace

# 14
  • Мнения: 6 711
Ние до преди 3-4м бяхме на Нан ХА и не горчи, а дъщеря ми си го харесваше много. Тя по принцип много и харесват АМ на Нан  Peace

А как преминахте от мляко,което е ХА на обикновено АМ?? Постепенно ли или може да се даде една доза наведнъж? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт