Шийна остеохондроза ?

  • 3 167
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
Здравейте, тази сутрин за пореден път се събудих с познатото главоболие и реших най-накрая да се поразровя по темата. Съмнявах се за мигрена, но открих че симптомите ми приличат повече на шийна остеохондроза - силни болки в задната част на главата, врата, ръцете, понякога и в очите, шум в ушите, виене на свят, гадене и др. Понякога аналгина помага, но не винаги. Мисля вече да отида на лекар, но проблема е че от скоро съм в софия и си нямам идея кой може да ми помогне. По принцип никога не съм ходила по болници, само при личния лекар, който е доста далеч от тук и нямам никаква представа от къде да започна. Ако може някой да даде съвет ще съм мноооого благодарна  Hug  Praynig

# 1
  • Мнения: 1 545
Може и да е прищипан нерв. От щията и само към ръцете ли върви болката или и в други посоки? От колко време си така? И моя съвет е в София да си намериш лекар, за да може да ти дава направления, че може соленко да ти излезе.Иначе с това виене на свят и главоболие си като че ли за невролог, но не мога да те посъветвам къде.

# 2
  • Мнения: 147
да, само от шията към ръцете е, една такава стягаща болка. не си спомням от кога съм така, може би около 2-3 години, може и повече, но преди година претърпях лека катастрофа, при което пострада точно шията и нещата се влошиха Sad 2-3 месеца имах много гадни пристъпи, но после всичко мина и мислех че съм се оправила. но ето че чак сега осъзнавам последиците.. Sad

# 3
  • Мнения: 1 545
Задължително според мен на лекар! Личен в софия, специалист - невролог!

Общи условия

Активация на акаунт