За школите по Англ.език в Младост

  • 2 788
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Здравейте мами,
Дъщеря ми тази година е 5-ти клас.Записах я във Британика (клон Младост), когато беше 2-ри клас.Ходихме 2год., но изобщо не бях доволна - госпожите се сменяха, граматика никаква,уроци за вешици и котки,които никак не се харесваха на децата.Правехме постоянно някакви проекти, абе изобщо кипеше безмислен труд.
Миналата година ходехме в една малка школа в Младост 2 (близо до 39-то СОУ).В общи линии бях доволна, тъй като много неща, които бяхме пропуснали в Британика научихме.Единственото, което не ми харесва е базата.Учат в много малки стаи, в които няма нито въздух, нито достатъчно светлина.
 Моля, ако има някоя мама доволна от школата, в която ходят да сподели.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 7 263
Оксиния и двамата ми сина ходят там - изключително съм доволна. Госпожите са си същите вече 5-та година, големият ми син има страхотен напредък в последната година се отпусна и говори свободно /естествено допуска грешки, но не повече от мен да речем/.

Училища за Европа не зная дали в този клон са толкова добри, но познавам една преподавателка от тях и е много готина и преподава с желание.

Фарос също имат няколко клона в Младост, имат традиция, но не мога да кажа нищо повече за тях. Нямам лични впечатления.

Биг Бен - също не зная нищо конкретно за тях.

# 2
# 3
  • Мнения: 901
Училища "Европа" в Младост 1.
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=24604bb14e1cf4dfc40a6125b3ee96 … 79a&start.x=3
За цени и условия отговарям на лични, защото ми се струва, че иначе ще наруша правилата.

# 4
  • Мнения: 112
Благодаря на всички мами, които отговориха.Харесах си няколко школи.Ще отида да проверя на място как стоят нещата и след това ще пиша за впечатления. Laughing

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Има и още една школа...
Беше в 301бл.... сега е в блока до 81-во.
Ама как се казваше  newsm78

Води се медиен английски. имат филиали и по ц-ра, както и занималня.

# 6
  • софия
  • Мнения: 181
До 81 училище е Медиа  http://md-2001.com/index.php?option=com_contact&task=view&am … =4&Itemid=111,моя син го записах там,пък да видим.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
elena ml - точно за Обр. школа Медия говорех.
мерси

# 8
  • Мнения: 7 263
elena ml - точно за Обр. школа Медия говорех.
мерси

Чух различни отзиви за тях, но повечето не бяха особено позитивни. След първата година май качеството им доста се посмъкна!

Общи условия

Активация на акаунт