Какво мислите

  • 3 182
  • 45
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 168
По кой въпрос? newsm78

# 3
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Нищо.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 435
Напоследък много объркани, всяка втора тема е от объркани гости.

# 5
Не искам да споделям с приятелки за това пиша тук кажете какво мислите вие. Със съпруга ми сме семейство от 3г. познаваме се доста преди това живеехме заедно 5г. преди да се ожени, имаме 1 дете. Имаме си доверие защото се познаваме много добре и ревност между нас не съществуваше. Той има една колежка с която са доста близки която и аз познавам , тя има проблеми в брака и тък като по цял ден са заедно тя му се опраква на него. Това не ме притесняваше въпреки че съм му подмятала да внимава защото смятам че го харесва доста. Жените тези неща ги усещаме. Преди няколко дена той ми сподели че при поредния сърцераздирателен разказ от нейна страна той я прегърнал и се целунали а тя му казала че го желае. Чуствал се ужасно сякаш ми е изневерил и за това ми го споделял. Аз 2 дена не можех въобще да осъзная това което ми беше казал и се чудех дали това което се случва е реално, след това го осъзнах но не знам дали всъщнос съм разбрала правилно. Чуствам се ужасно мислех че не може да ми се случи такова нещо а всъщност не е така. Незнам какво да мисля той ми каза само какво се е случило и след това тя го питала дали прави секс с мен той и отговорил а тя му казала че не прави със съпруга си защото не можела да го понася. Кажете какво мислите много боли чуствам се сякаш сам живяла в някаква заблуда до сега. Той не ми каза че съжелява или че няма да се повтори или че няма да има продължение тази тяхна целувка незнам какво да мисля, говорихме доста и той ми каза че явно не съм го разбрала какво му е коствало това да сподели и че всъщност никога не би ме излъгал. Кажете какво според вас е това аз си започвам да ревнувам безумно много или нещо не съм разбрала. Снощи след поредния разговор той ми сподели че аз явно не разбирам какво му коства по цял ден да е подложен на изкушение колежката му е сексапилна, и че едва ли др. мъж би издържал толкова време на това изкушение и това беше капката която преля чашата нервите ми не издържаха и се разревах.

# 6
  • Мнения: 194
 .

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 14:38 от К-А-М

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А той защо ти го каза- за да му е чиста съвестта или защото се е разкаял?

# 8
# 9
  • Мнения: 2 479
Мисля си, че мъжът ти е проявил велика глупост, споделяйки ти това. Не мога да намеря друга разумна причина да кажеш такова нещо на съпругата си, освен да искаш да предизвикаш ревност. Другият вариант е да си го комплексирала и той сега да се опитва да ти докаже, че още е в играта и има коя да му върже...Поговори си с него и му задай въпросите, които си задала тук. Ние можем само да гадаем, нека той да ти отговори на тях. Колежката явно иска да си легне с него, той май не знае какво иска...

# 10
  • София
  • Мнения: 1 524
Мъжът ми да целува друга жена, пък и да споделя с мен слад това   smile3515 af newsm29 afwitch  341uu fight

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Хм, предполагам, че би ми било обидно от факта, че му е чак толкова трудно да устоява на изкушението. Но въпреки всичко бих оценила откровеността му. Смел е и наистина не му е било лесно, да събере сили и да ти признае.
Не мога да те посъветвам нищо конкретно, за съжаление. Бих му вярвала (аз съм си непоправим наивник  Embarassed) и не бих го занимавала прекалено с моите си съмнения. Времето ще си покаже. Мисля, че нямаш много основания за притеснения.

# 12
  • Мнения: 2 556
Хич даже не бих се зарадвала на неговата откровеност. Значи той да е искрен и да се разтовари колко е честен, та да ме натовари мен да мисля за колежките му и техните проблеми  #Crazy Да се оправя сам с тях, на жена такива неща не се казват.

Ако обаче вече е издрънкал новините, бих му предложила да си смени работата.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 735
Ако съм на твое място бих му изяснила,че ако държи на теб и детето ви ,да не се занимава със семейния живот на колежката си,а да има с нея само професионални отношения.Отдавна е известно,че там където си вадиш хляба няма нужда да си вадиш други работи.Иначе хубаво,че е искрен.Поне да знаеш какво се случва,а не да си в небрано лозе.

# 14
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Вече мисля нещо - мъжът ти или е глупак, или е нагъл до безобразие, или се мисли за толкова умен, че може да замаскира евентуално увлечение и изневяра под формата на утеха от състрадание. Възможно най-бързо сложи край на тия утешения, че после теб кой ще те утешава?

Общи условия

Активация на акаунт