Глътна монета!

  • 2 384
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 098
Детето ми- 1г. и 2 м. преди 6 дни глътна монета от 20 ст. Всеки ден има изхождания, няма подуване на коремчето, нито друго притеснително, но стотинката не излиза. Педиатърката ни посъветва нищо да не правим, каза че няма проблем и ще излезе, но аз се притеснявам, че все още няма нищо. Хапваме картофено пюре. На някой друг случвало ли се е и за колко време се появи предметът? Намерих теми, но навсякъде се говори за тридневен срок и затова се притесних Confused

# 1
  • Мнения: 388
От баба ми знам - да яде сварени картофи. Те образуват нещо като пашкул, тъй като са лепкави на консистенция, около твърдият предмет. До два - три дни трябва да го изкара. Стискам палци по скоро да тропне в гърнето. Въпреки, че шест дни ми се виждат много... Thinking

# 2
  • Мнения: 741
Детенцето на наши близки преди години беше глътнало безопасна игла.Спомням си,че доста време я чакаха  да излезе и бяха минали около 10 дена,когато се появи.Успех и дано нямате проблеми!

# 3
  • София
  • Мнения: 6 971
Аз съм гълтала монета като малка, излязла си е по естествен път на петият ден. Ако се притесняваш, направи снимка.

# 4
  • Мнения: 5 001
Няма страшно ще излезе....Обло нещо е стотинката и не се притеснявай....

# 5
  • София
  • Мнения: 426
ами заведи го на ехограф знам че там се виждат железни предмети така ще разбереш какво става

# 6
  • Мнения: 1 858
Наистина ще излезе, можеш да си спокойна. Като дете аз ядях редовно всякакви неща, монети, мъниста, копчета и какви ли не други неща. Всичко си излизаше рано или късно.

# 7
  • Мнения: 822
Защо не пробваш с нещо разхлабващо,като пюре от круша?Не се притеснявай монетата е крьгла и ще излезе.

# 8
  • Мнения: 275
В никакъв случай разхлабващи!
 Моят син на 8 месеца глътна 20 стотинки. Излязоха  след една седмица с диета картофено пюре .

# 9
  • Мнения: 1 098
Здравейте! Благодаря на всички за отговорите. Днес бяхме на рентген. Стотинка няма. Или я е изходил или изобщо не я е глътнал. Както и да е, всичко е наред Simple Smile

# 10
  • Мнения: 413
Като малка бях глътнала монета от 5 ст.,няма страшно ще излезе. Peace
На мен ми даваха много нектар да пия,докато я икарах (от този който се продаваше в бирените бутилки)от тогава не мога да го гледам.Това са спомените които пазя и до днес Joy
Така че не се притеснявай,просто проверявай изпражненията и тя ще лъсне Hug



Сега прочетох поста ти .Много се радвам,че сте добре Hug

# 11
  • Мнения: 1 942
Радвам се, че вече сте се успокоили  Hug И аз се надявах въобще да не я е глътнал.

# 12
  • Мнения: 257
Браво добре че нищо ви няма

Общи условия

Активация на акаунт