От кога кайма?

  • 1 618
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 741
Гледам,че от кухнята доста често дават разни манджичики с кайма,та се чудех дали мога да му готвя и аз с нея и каква трябва да е?

# 1
  • Мнения: 1 949
Ами от когато и месо Simple Smile Аз първоначално купувах месо и го смилах с робота, после вече направо от купената давах Simple Smile Иначе - с каквото месо е захранено детето, такова даваш и на кайма.

# 2
  • Мнения: 581
 Можеш да му даваш щом яде от детската кухня.Аз лично не купувам готова кайма, гнусна ми е.За мен най-добрия вариант е смляно пред очите ми месо.

# 3
  • Мнения: 84
Ами от когато и месо Simple Smile Аз първоначално купувах месо и го смилах с робота, после вече направо от купената давах Simple Smile Иначе - с каквото месо е захранено детето, такова даваш и на кайма.
Лично приготвена, иначе ми се струва, че е много, много мазна...

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз дадох след 1г

# 5
  • Мнения: 1 596
А какъв робот трябва да имаш ,за да смилаш месото?
Някакъв специален ли?

# 6
  • София
  • Мнения: 9 850
Има си роботи с месомелачка към тях.Но са по скъпи.Моят е такъв Мулинекс,идваше около 400лв преди година.Повече от доволна съм.иначе може и само месомелачка да си купиш,май са около 100-120лв,говоря за електрически,не ръчни.
По темата-започнах да давам кайма от около годинка,купувам месо и го меля вкъщи.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 020
Купувам си свинско и телешко и ми го смелват на машинка, ако си захранила с този вид месо, можеш спокойно да си му готвиш на детето.

# 8
  • Мнения: 1 477
Откакто яде и месо(най-добре сама да я приготвяш) Peace

# 9
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
От както захраних с телешко месо, започнах да давам и телешка кайма, т.е. 7мес. Избирам си месото мелят го пред мен или аз в къщи. Само трябва да е по-мазно, например плешка.

# 10
  • Мнения: 4 433
Откакто яде и месо(най-добре сама да я приготвяш) Peace
Peace

# 11
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
тъкмо това се чудех и аз, спокойно мога да я включа

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
От 10месеца някъде.

# 13
  • София
  • Мнения: 17 591
Не бих ти препоръчала да даваш готова кайма - по възможност никога... последната, която купихме (за нас си) при запържването така се разсмърдя на мърша, че...  Sick
Но можеш да си избираш месото и да искаш да ти го смелят в магазина - такава кайма можеш да даваш от момента, в който си се осмелила да даваш купешко месо.

# 14
  • Мнения: 11 003
Откакто е записана на кухня, след 1 г.

Общи условия

Активация на акаунт