д-р Димитров, Окръжна

  • 3 485
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте мили момичета,

Много се надявам да можете да ми помогнете с мнение и съвет.
Моля да ми кажете ако знаете нещо за д-р Димитър Димитров от Окръжна, София. Предварително много благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 377
Значи, аз имам следните впечатления от него като човек:
наложи ми се да лежа съвсем за кратко в болницата и го оцелих веднъж като беше дежурен. Бях на системи и изведнъж ми прилоша страшно много, щях да изгубя съзнание както си лежах, сестрата извика д-р Димитров, а той ми вика "сваляй гащите". Тогава бях в трети месец и определено проблема ми беше в главата / ниско кръвно и ужасно главоболие/, а и какво да му гледаш на корема, аз си нямах такъв, а пък доктора вика да свалям гащите!!! Едно друго момиче от стаята, като го видя да влиза, се скри под чаршафа, да не я разпознае случайно и после разправяше, че била лежала миналата година пак в болницата, заради спонтанен аборт и същия доктор като я преглеждал и казал да си свали бикините / по-скоро червени прашки Laughing/, а тя, милата, понеже в едната ръка й била включена системата, а от другата току-що й били взели кръв, му казала той да й ги свали. Та неговия отговор бил "аз ще ти ги сваля, ама по друг повод"!!!!

Мисълта ми е, че като човек е малко грубичък и май има и друго, поне според мен, обаче съм чула и добри отзиви за него като професионалист. Все пак си мисля, че личното впечатление и преценка са най-добри, иначе винаги ще има и добри и лоши мнения Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 6 547
Ще ме утрепете от смях. Едвам се сдъжам да не му прочета какъв имидж има в нета.
Такъв си е  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing. Иначе е профи отвсякъде, аз раждах при него моите маймуни и съм готова паметник да му издигна !!! Приятелче ми е голямо. На пръв поглед шеметрон и грубиян ( при прегледите определено не е такъв Naughty), ама много го бива, всичко мина по вода, станах на 6-тия час, а пък какъв шев ми е направил, козметичките ми викат, абе ти тия близнаци нормално ли ги роди, като ходя на кола маска.  Аз много се лутах при кого да родя с тия 2 бебета ме бяха доста наплашили и най-накрая избрах него ( само за сравнение да кажа, че другите алтернативи бяха все известни имена д-р Мазнейкова, д-р Савова от Св.София, д-р Огнянова от 2-ра градска).
Още 2 да родя пак ще е при д-р Митко !!!

# 3
  • София
  • Мнения: 377
Laughingдаммм аз за това казах, че е най-добре личното впечатление, а не чак толкова какво ти говорят другите. Аз така или иначе ще раждам в Окръжна / просто лелята на приятеля ми е АГ-там и съотвено наше АГ Laughing/Та досега направих пътечка до там, да ходя за какво ли не и определено докторите си разбират от работата, което ми се струва по-важно все пак пред това какви хора са иначе.

# 4
  • на езерото
  • Мнения: 263
 Аз през декември също раждах в окръжна въпросният шемет Laughing беше на смяна.Да е жив и здрав този доктор Димитров много си разбира от работата,благодарение на него всичко мина по вода Laughing
 И аз съм на мнението на Биби ако ще раждам пак там отивам.

# 5
  • Мнения: 30
Много ви благодаря, Bibi и Pinka! Всъщност аз питам по този начин и съм малко притеснена просто защото през февруари претърпях спонтанен аборт и сега наистина ми е трудно да се ориентирам кой да следи една евентуална бременност. Абе изобщо, няма да обяснявам страховете и притесненията си. Но ме запознаха с д-р Димитров и даже бях на преглед при него преди няколко дни. Всъщност впечатлението ми е, че е страшен шемет, но много внимателен като лекар. Но тъй-като не намерих нищо кой знае какво във форума за него, реших да ви попитам. А щом и, Bibi, така ме окуражаваш  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 6 547
Прати му много здраве от мен и му кажи , че съм много грешна пред него, че още не е виждал порасналите девойки, щото като тръгнах към кабинета да му ги показвам ме вдигнаха с паяк на Хр.Ботев, но обещавам да се поправя в най-скоро време ! Mr. Green

# 7
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
При мен случайно той беше на смяна,като отидох да раждам (иначе бременността ми е следена от друга докторка,но нямах уговорки) и напълно се присъединявам към момичетата - шемет е,но работи внимателно и шиенето и всичко след самото раждане (че аз докато ида,то само това беше останало да се прави Laughing) беше направо купон,здраво се хилихме с него Grinning
Единствената ми забележка е,че като ме заши ме направи като - хм - чисто нова Embarassed Ма той човека пита дали да направим кеф на таткото - и съответно това и направи Laughing

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Aaaa, знаем се с него, как иначе Naughty

И аз при него съм раждала секцио, но не съм много доволна от зашиването Crossing Arms

Носи му се славата на женкар, понякога приказва неща, от които се изчервяваш не знам къде, но пък е много внимателен, готов е винаги да изслуша и да посъветва.
ама как оглежда мамите...мани, мани...а пък какви истории му се носят като студент още... айде, че не ми се разправя.

Общи условия

Активация на акаунт