Бебе,секс и кръвотечение-какво е това???

  • 4 551
  • 39
  •   1
Отговори
Здравейте,момичета
Имам въпросче-с мъжа ми си правим бебче от два месеца.Този месец Т ми е много висока засега-37,4-37,5  и ми е 25 ден от 28 дневен цикъл.Правихме тази вечер секс и след това получих кръвотечение.Без абсолютно никаква болка само  кръв.Като количество не е страшно много но и изобщо не е малко.Не почувствах  нищо да става просто като отидох в банята имаше вече кръв.А неможе да е мензис предполагам защото Т ми тази сутрин беше 37,5.Може ли този месец бебето да е станало и ние със секса да сме направили нещо и вече да го няма?А сега вече 2 часа след кръвотечението няма нищо.Питам вас сащото лекаря ми е на работа чак в понеделник.Много се притеснявам и ще се радвам някой да ми отговори.Благодаря предварително  bouquet

# 1
Здравейте,момичета
Имам въпросче-с мъжа ми си правим бебче от два месеца.Този месец Т ми е много висока засега-37,4-37,5  и ми е 25 ден от 28 дневен цикъл.Правихме тази вечер секс и след това получих кръвотечение.Без абсолютно никаква болка само  кръв.Като количество не е страшно много но и изобщо не е малко.Не почувствах  нищо да става просто като отидох в банята имаше вече кръв.А неможе да е мензис предполагам защото Т ми тази сутрин беше 37,5.Може ли този месец бебето да е станало и ние със секса да сме направили нещо и вече да го няма?А сега вече 2 часа след кръвотечението няма нищо.Питам вас сащото лекаря ми е на работа чак в понеделник.Много се притеснявам и ще се радвам някой да ми отговори.Благодаря предварително  bouquet
Снощи ви писах за притесненията си и и скам само да допълня,че тази сутрин като си мерих Т беше 37,2.Забравих да ви кажа,че и при първата бременност имах 24 ден кръв но малко,а това снощи беше доста повече така,че  въпросчето ми към вас си остава  Rolling Eyes Cry

# 2
  • Мнения: 923
Направи си тест.
Дано да е бебче
УСПЕХ

# 3
Не вярвам да е бебче-то доста кръв тече.Но пък от друга страна нищо не ме заболя-ако е имало бебе не трябва ли да ме боли.

# 4
И ако е имало бебче а вече го няма не трябва ли веднага да ми дойде мензиса

# 5
  • Мнения: 481
Ами най-добре спри със секса, докато не разбереш бременна ли си наистина или не Peace Защото ако си, секса може да е проблем при теб.
Както са те посъветвали - направи си тест Peace

# 6
то секса не е проблем ще го спра ама искам да знам дали в моето положение може вече да няма бебче ако е имало-на някой случвало ли му се е това и в крайна сметка края да е щастлив Simple Smile Предната бременност теста ми показа на 24 ден -сега за мен е 25 но мисля още някой друг ден да изчакам ,че може да не покаже вярно

# 7
  • Мнения: 1 791
Извини ме, но така и не разбрах - колко дълъг е цикъла ти и кога е  била предполагаемата ти овулация!?
Може цикъла да ти идва по рано, може да е просто протъркване от секса, може пък и да имплантация - дано да е така! Simple Smile.
Само спокойно, почивай си и се пази, ако нещо те притеснява консултирай се с доктор или пусни един кръвен тест. Пожелавам ти да е бебче и всичко да е наред!  bouquet

# 8
Извини ме, но така и не разбрах - колко дълъг е цикъла ти и кога е  била предполагаемата ти овулация!?
Може цикъла да ти идва по рано, може да е просто протъркване от секса, може пък и да имплантация - дано да е така! Simple Smile.
Само спокойно, почивай си и се пази, ако нещо те притеснява консултирай се с доктор или пусни един кръвен тест. Пожелавам ти да е бебче и всичко да е наред!  bouquet

цикъла ми е 28 дни-днес е 25.Не е мензис защото Т ми са високи а и не ми тече от снощи.За инплантация незнам-много ми се вижда кръвта.

# 9
цикъла ми е 28 дни-днес е 25.Не е мензис защото Т ми са високи а и не ми тече от снощи.За инплантация незнам-много ми се вижда кръвта.

Ако ти е 28 дни цикъла инплантацията е трудно да е на 24 ден! Момичетата са прави да си направиш тестче и отиди на доктор - така ще си наясно! Така никой не може да гадае от какво е кървенето!

# 10
  • Мнения: 1 791
Аз честно казано знам, че трябва да е зацапване(което обаче си е твърде относително - колко точно трябва да бъде). Сама казваш, че и при предишната бременност си го имала - така, че може би просто секса е предизвикал малко повече кървене. Недейте да рискувате повече - според мен, това че сега няма кървене е хубава новина! Стискам палци!

За имплантацията - не че съм голям специалист, но според мен може да е на 24 ден - зависи кога ти е била овулацията.

# 11
Аз честно казано знам, че трябва да е зацапване(което обаче си е твърде относително - колко точно трябва да бъде). Сама казваш, че и при предишната бременност си го имала - така, че може би просто секса е предизвикал малко повече кървене. Недейте да рискувате повече - според мен, това че сега няма кървене е хубава новина! Стискам палци!

За имплантацията - не че съм голям специалист, но според мен може да е на 24 ден - зависи кога ти е била овулацията.

Овулацията ми беше на 13 ден така,че и аз мисля че това не е имплантация.Да поспре малко  дъжда и ще ида до  аптеката,че съм с малката в къщи и няма как с нея в това време да изляза.Но си ми остава въпроса-ако е имало нещо и вече го няма трябва ли да имаше болка и възможно ли е да е така.Разбирам,че лекар най-добре ще ми каже но в този момент искам и от някой друг мнение  Simple Smile

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Дидинка,защо изключваш възможността това да е цикълат ти,който да подранява.И аз съм имала висока БТ и въпреки това цикъл.

# 13
Дидинка,защо изключваш възможността това да е цикълат ти,който да подранява.И аз съм имала висока БТ и въпреки това цикъл.
Защото това течение беше само снощи за 1 мин и оттогава нищо няма-а и моя мензис е придружен винаги с ужасни болки - такива нямам сега но най-важното,че нямам и течение

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ами наистина тогава е време за тест Peace

Общи условия

Активация на акаунт