радвам се,че съм част от вас

  • 598
  • 2
  •   1
Отговори
Привет на всички, които по различен повод са реални участници в този прекрасен форум!Аз съм едно добро момиче , на преклонна възраст-37г., което след много четене на интересните теми, разглеждани във форума- реши да се включи в него.Поздравявам модераторите и всички останали, които така или иначе споделят вълнения и тревоги. Ще изложа накратко причината, поради която реших да стана част от вас. Живея в САЩ и месец преди да замина, миналата година , откриха рак на гърдата на милата ми майчица. Няма да хленча и оплаквам съдбата си, защото не затова съм тук. По-важното е да ви кажа,че тя вече една година и няколко месеца, пие хранителни добавки, които изпращам от тук, тумормаркерите и са като на здрав човек, а говорим за трети стадйй и най-важното, това, което видях това лято В София е, че добавките се предлагат срещу невероятно високи цени и то в далеч по-слаба концентрация от тези, които поръчвам тук. Пиша ви, за да ви информирам,че съм пребродила центрове и лаборатории в тази страна, с цел пълната ми информираност относно действията на добавките- на драго сърце ще консултирам всеки, стига да има желаещи. И тъй като аз продължавам,да се чувствам все така зле, колкото и много от вас ,в очакване на следващите изследвания-моля, кажете ,има ли шанс за оцеляване при тази диагноза, като се има впредвид,че няма регистрирани метастази, освен изрязаните в лимфите и че туморът беше 17мм. Предварително благодаря на всички! Пожелавам да си бъдем полезни, да обменяме информация и да не забравяме,че сме хора! искренно ваша добро момиче Simple Smile

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 01:56 от добро момиче

# 1
  • Мнения: 1 589
Може ли да кажеш точно за какви хр. добавки говориш и от къде ги купуваш?Аз също съм в САщ и питам със същата цел-да изпратя на моя близка.

# 2
  • Мнения: 4 451
Moже би си видяла тази тема вече, но аз горещо ти я препоръчвам:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=324933.0
В нея можеш да зададеш въпросите, които те мъчат, а също и да бъдеш много полезна там.
Желая успех от сърце! Hug

Общи условия

Активация на акаунт