Странно главоболие.

  • 3 300
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 493
Момичета, имам една чуденка. Не се притеснявам излишно ,но просто искам да споделя нещо ,което забелязвам. От няколко дена , откакто и това време се промени рязко ми се случва да ме боли главата от дясната половина , но само като се наведа и изправя. Пулсираща е болката , но не  силна. Странно ми е ,защото по принцип мен така ме боли главата, т.е. само от едната половина винаги , в областта на челото , но сега ме боли само при изправяне и навеждане. И то няколко дена вече продължава. Нямам проблеми с кръвното, 110- 75, нещо такова. Не знам от времето ли е от какво е newsm78.

# 1
  • София
  • Мнения: 615
Правили ли са ти снимка за синузит?

# 2
  • Мнения: 1 493
Не, но нямам проблеми от такова естество за това никога не съм си правила. Ето днес няма проблеми, вчера ме болеше леко като се навеждах и миналата седмица пак така 1-2 дена.

# 3
  • Мнения: 1 545
"Пукат" ли ти ушите,т.е. нещо като шум да има?  Като пътуваш по принцип пролошава ли ти?

# 4
  • Мнения: 1 493
О, да като пътувам си ми заглъхват ушите, също така като не съм яла пак ми заглъхват. То е ясно това, не свързвам сегашното си главоболие с ушите, защото от малка имам проблеми с ушите, смисъл такъв, че са ми слабо място и съм преживяла какво ли не с тях. Като се замислих мисля, че има връзка със съня и с промяната на времето. Чувствам се точно като при пролетната умора, само ,че сега е есен Grinning.

# 5
  • Мнения: 1 545
Да възможно е да е подобно на умора. Вземи някви витамини или нещо за пролетна умора. Ако не помогне и продължи върви на невролог, че ми прилича на някакво нарушение във вестибуларния апарат / за равновието, за резните движения отговаря/. Той е в много тясна връзка с ушите, със средното ухо. Не случайно те попитах за ушите. Това, че са ти слабо място е вазможно оттам да ти е проблема.

# 6
  • София
  • Мнения: 577
Виж си синусите. Когато са възпаление, дават такава симптоматика.

Общи условия

Активация на акаунт