ПРОБЛЕМ китаиски gsm ПОМОЩ!!!

  • 12 704
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здр.
Купих си телефон които е докаран от Дубаи с две карти телевизор и куп глезотии-проблема му е следния през няколко часа спира да звъни с мелодията мп3 избрана от мен и на едната карта звъни с някаква мелодия негова си а на другата карта минава само на вибрация-като влезеш в мн3 плеъра не се чува и там звук както и на тв-то. Някои път след известно време си се оправя, а ако го рестартнеш се оправя , както и ако му зададеш -свържи двете карти,при което пак се рестартира. Забелязах маи че в момента на зареждане не го прави този проблем!!!-моля помогнете защото заради този телефон си продадох двата апарата и сега ако стане нещо пак трябва да купувам 2 телефона
модела ми е някакъв ZD T300 Sad
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

# 1
  • ЕН
  • Мнения: 543
здравей maria1983
по добре отиди в най близкия магазин за мобилни апарати и дано там ти отговорят на въпроса точно и ясно или пък да го оправят
успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 8
права си-но от мародери съм се наплашила-ако някои има познат или проверен сервиз или човек ще съм много благодарна Wink/също дали някоя от вас има впечатления от такива апарати...........

# 3
  • Мнения: 143
Ами лично аз нямам добро мнение за китайските телефони. Шефа ми преди няколко месеца донесе една дузина Нокии - модела не го помня, но още го нямаше на нашия пазар - всички до една започнаха да дават проблеми и се наложи да ги махат.
Макар, че нашия пазар е залят от техни стоки, все пак като си купиш от тук телефон има някаква гаранция, а като е от чужбина - гориш.

# 4
  • Мнения: 6 604
Ако искаш телефон с две карти защо не си купи от специализиран магазин newsm78? Около 300 лв е мисля с договор. Поне ,ако имаше проблем щеше да имаш гаранционен сервиз Wink. Е без телевизор е ,но... LaughingИначе тук в нашия град знам  кой може да го оправи(или поне да опита). Ако не намериш къде-насреща съм Hug Hug.

# 5
  • Мнения: 940
Нищо китайско не купувам вече. Аман от клонинги на известни марки, които просто спират да работят.

Смятам, че проблема ти е софтуерен.

# 6
  • Мнения: 6
Да, проблемът е софтуерен, но бъга е в главата на купувача... hahaha Все едно да си купиш DVD NEO и да се чудиш защо гълта дисковете и си ги складира вътре Mr. Green
Хората отдавна са го измислили - за богатството и евтините неща...

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Sad звучи тъжно..  Cry дано го оправиш  Flutter

# 8
  • Мнения: 8
Да, проблемът е софтуерен, но бъга е в главата на купувача... hahaha Все едно да си купиш DVD NEO и да се чудиш защо гълта дисковете и си ги складира вътре Mr. Green
Хората отдавна са го измислили - за богатството и евтините неща...
Ами малко обидно е това което казваш за бъга в главата-и искам дА ПОПИТАМ-КОГАТО СИ С ТРИ КАРТИ/не  за гъзария -а защото работата ти го налага/ не е много приятно да носиш три апарата непрекъснато,да следиш кои от трите да заредиш или къде и в кои джоб да сложиш-единственото решение е телефон с две карти! Ако следиш моделите на престижните марки единственнО SAMSUNG D 880 ПРЕДЛАГАШЕ ДОСКОРО ТАКАВА ЕКСТРА /СЕГА ИМА МАИ ОЩЕ 2 САМСУНГА/ но когато преди 8 месеца купих моя и този самсунг го нямаше много на пазара-не мисля че е и много евтин апарата които съм купила-200 Е /няма нищо общо по екстри и функции с китаиските събратя на нашия пазар/
Затова ако някои може да помогне ще съм много благодарна Wink

# 9
  • Мнения: 192
И аз съм с такъв телефон - не знам дали точно същия модел като твоя. И причината да го ползвам е удобството да не мъкнеш два апарата. И моя има леки бъгове, но е търпимо:) Може да отидеш в сервиза на Компютър2000 (Гео Милев - до първата спирка на автобусите) - ако някой ще ти помогне, ще е точно там - ако има нова версия на софта с фикснати бъгове...

# 10
  • Мнения: 4 068
Да, проблемът е софтуерен, но бъга е в главата на купувача... hahaha Все едно да си купиш DVD NEO и да се чудиш защо гълта дисковете и си ги складира вътре Mr. Green
Хората отдавна са го измислили - за богатството и евтините неща...

Рълво ще те помоля да не обиждаш потребителите на този форум. И второ-не всичко китайско е боклук. Аз имам DVD Neo и система за домашно кино Панасоник и ползвам само Неото. Тъпия Панасоник чете само оригинални дискове, а те струват по 20 кина. Е ша ма прощаваш, ама не ми изнася. Неото ми чете всичко и съм си супер доволна и сега Панасоника си го имам като паметник на културата. Освен това идете и си купете телефон от голям магазин тук или оторизиран дилъг и го отворете да видите какво пише отзад-made in China. Аз преди три месеца си купих такъв Самсунг от Глобул и вече е на ремонт. Мой приятел обаче има китайска Нокия сироко голд за смешната цена от 300 лв. и като я отвориш отзад пише, че е произведена във Финландия и не е мръднала. Та не всичко китайско е боклук и не всичко скъпо всъщност е толкова марково колкото си мислите.

# 11
  • Мнения: 6
Да, проблемът е софтуерен, но бъга е в главата на купувача... hahaha Все едно да си купиш DVD NEO и да се чудиш защо гълта дисковете и си ги складира вътре Mr. Green
Хората отдавна са го измислили - за богатството и евтините неща...

Рълво ще те помоля да не обиждаш потребителите на този форум. И второ-не всичко китайско е боклук. Аз имам DVD Neo и система за домашно кино Панасоник и ползвам само Неото. Тъпия Панасоник чете само оригинални дискове, а те струват по 20 кина. Е ша ма прощаваш, ама не ми изнася. Неото ми чете всичко и съм си супер доволна и сега Панасоника си го имам като паметник на културата. Освен това идете и си купете телефон от голям магазин тук или оторизиран дилъг и го отворете да видите какво пише отзад-made in China. Аз преди три месеца си купих такъв Самсунг от Глобул и вече е на ремонт. Мой приятел обаче има китайска Нокия сироко голд за смешната цена от 300 лв. и като я отвориш отзад пише, че е произведена във Финландия и не е мръднала. Та не всичко китайско е боклук и не всичко скъпо всъщност е толкова марково колкото си мислите.

Значи твоя приятел има китайска Нокия, произведена във Финландия... Надявам се, че осъзнаваш каква глупост се получава!
Колкото до DVD системата, дето чете само "оригинални" дискове, пак ни вземаш за канарчета.
В Китай имат изнесено производство повечето големи фирми - Sony, Panasonic, Nokia... и това е естествено. Нямам нищо против апаратите, произведени в Китай, но под контрола на фирмата-майка Да си купиш обаче нещо, което е китайска марка си е жив мазохизъм. Както казват мои познати "вносители" от Илиенци, от 1 контейнер ще излязат 2-3 читави апарата...
И не обиждам никого, всеки си преценява какво, откъде и за колко пари да си купува!

# 12
  • Мнения: 4 068
Не споря, че между самите китайски модели има доста боклуци. Обаче пък Нокия Сироко китайците го произвеждат и във вариант с две сим карти и си действа идеално. И съвсем сериозно ти казвам, че на тази Нокия пише, че е произведена във Финландия. Аз също се учудих, но е така.
Колкото до Панасоника-съвсем сериозно си говоря, че не мога да врътна и един неоригинален диск на него, а Неото ми чете всичко.

пп. Извинявам се, за правописните грешки в предишния си пост. Явно съм бляла някъде докато пиша.

# 13
  • Мнения: 6
Добре де, явно съм тъп, но не мога да проумея какво й е китайското на тази нокия, щом е произведена във Финландия... newsm78
Относно дисковете какво разбираш под "оригинални" и какъв е точно модела на Панасоника ти (например SA-HT885).
Приятен ден.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт