видове памперси и по точно памперси elkos

  • 1 419
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
къде мога да намеря памперси elkos

# 1
  • Варна
  • Мнения: 777
Откъде си?Аз ги намерих в едно магазинче във Варна,а за пръв път ми ги предложиха в Горна Оряховица.Много съм доволна от тях,нямат пропуск! Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз пък съм супер,супер недоволна от тези памперси.Веднъж взех 10 бр. за проба,подмамена от хубавите ластичета на кръста.Първите 5 бяха ок,докато следващите не задържаха никаква урина.Половин час след слагането започваха буквално да подгизват,като че ли бяха пропуснали да им сложат гела,който попива урината.Няма да забравя как сложих памперс преди да излезем,половин час по-късно на площадката,видях,че малката е абсолютно мокра,докато я прибера обратно под дупето й на количката имаше огромно мокро петно.Добре,че беше през лятото,та не простина.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 777
Наистина може да е било нещо с партидата...Ползвам ги от няколко месеца и нямам проблем.То не е за казване,но един ден,какви неприятности имах не помня,но се усетих чак вечерта, че не съм сменяла памперс от сутринта(около 12 часа) EmbarassedГолям срам,добре,че само беше пишало горкото дете-и пак не беше пропуснал памперса.

Общи условия

Активация на акаунт