татковци, спите.започва европейското по футбол

  • 10 969
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
Честит ни спортен празник!!!От днес зареждаме мастика във фризера , включваме робота за таратор, събираме приятелите и две седмици ще е така, до победата.

# 1
  • Мнения: 3 146
ей от вълнение написах фотбол.

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: mama kenga
ей от вълнение написах фотбол.


еми поправи го де.

# 3
  • Мнения: 3 146
Не знам как, а и сега започва мача и оставям компа.

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: mama kenga
Не знам как, а и сега започва мача и оставям компа.


когато си виидиш постинга ще видиш, че горе в дясно има едно бутонче "промени", натискаш го и променяш заглавието.
по този начин можеш да променяш и всяко друго твое мнение, ако си забравила нещо, ако искаш да изтриеш нещо.
много хубаво бутонче е това.
а не ако си забравила нещо и да пишеш нов постинг, просто клик на "промени" и готово - добавяш, махаш и т.н..
айде - успех

п.п не мога да гледам мач - ТВ ни гръмна преди 2 седмици Sad и съм бясна по случая.

# 5
  • Мнения: 3 146
иди в някое кафене с плазма.Гърците вече нагънаха домакините 1;0

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: mama kenga
иди в някое кафене с плазма.Гърците вече нагънаха домакините 1;0


да, следя он-лайн мача, резултатът де.

видях, че си се справила с поправката. Няма за какво.пак заповядай. няма за какво да ми благодариш. моля ти се.

# 7
  • Мнения: 4 068
Много добър мач засега.
И биричката как върви.... beer  beer  beer

А татковците...не че ги няма....ако съдим по моя БАШтатко....той просто ще глътне телевизора.
А още не са почнали мачовете на нащте.
Добре че си пасваме в това отношение.И аз съм запалянко и мачовете си ги гледаме заедно и си викаме "наздраве"  cheers със студена биричка beer2  в тая маймунска жега  Nature Sunny
Та така,сега на татковците едва ли им е до форума.

# 8
  • Мнения: 5 500
Резултата е вече 2:0

# 9
  • Мнения: 4 068
Браво на гърците!Разказаха им играта.  Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap
Ние балканците трябва да се подкрепяме.  Hands Thumbsup

Сега е ред на нащте да почнат да късат шорти наред.
Ох,как ще се изкефя! bg  bg  bg

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Хееййй, и аз съм запалянкааа !
Ха наздраве beer за победата балканска !

# 11
  • Мнения: 3 146
Да ви кажа една тънкост - не мятайте бири още от първия мач (за вечерта говоря) защото до края на втория ще сте мат.Трябва да имаме стратегия на пиенето, за да ни приятно.

# 12
  • Мнения: 351
Наздраве!
Това "от първия мач"не ме притеснява,по- големия проблем е сесията ми.И моля посъветвайте жена ми Ренци,че не здравословно да не разрешаваш на мажа си да гледа мач от Европейското/уж била запалянко/ Stuck Out Tongue

# 13
  • Мнения: 3 146
Как така няма да ти разрешава - Ренци, стегни се , мила.
Ние имахме много нестандартен меден месец- започваше световното и ние си взехме един гигантски телевизор.Мачовете бяха по цял ден и поради това изобщо не излизахме от къщи.Цял ден ходехме по гащи, готвехме си бързи манджи, гости и така цял месец.Прекрасно беше!!!

# 14
  • Мнения: 4 068
Много,много добър мач между Англия и Франция.
Много як футбол.Много се изкефих.

Мамо Кенга,аз не че не му давам,ама точно снощи имаше хубав филм и исках да го гледам.
А иначе не изпускам мач.Да не съм луда да изпусна такова зрелище като тази вечер или пък мач на нашите.
А за ходенето из къщи по гащи и леките манджи то е ясно че е така.
Дано да има повече мачове като тазвечершния.

Общи условия

Активация на акаунт