Някой слагал ли е на детето си Еуфорбиум композитум?

  • 20 992
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 593
Днес педиатърката ни изписа тези капки. Купиг ги в шишенце, но като се прибрах в къщи видях че имам такъв спрей, за който съм забравила. Шишенцето обаче е много странно, няма поне пипета, директно се капе от шишенцето и много неудобно. Като ги отворих ми замирисаха на нещо примесено м/у ракия и спирт Shocked, реших да ги пробвам първо на себе си и се почувствах ужасно, така щипят Cry  После пробвах спрейчето, което имах отпреди и се оказа че то е съвсем безобидно, като чиста водичка. Възможно ли е съдържанието на едно и също лекарство да е различно в различните опаковки? Ужасно е  Rolling Eyes ,не мога да дам на детето такова нещо Crazy Да не би пък спрейчето да е изветряло?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 78
Имам такъв спрей. Слагах на сина ми, но честно казано без особен ефект. Ей сега го пробвахна себе си и не усетих нищо неприятно, не щипе, не люти, нищо  Simple Smile. А скоро го отворих, така че твоят може и да не е изветрял  Peace. Да не би капките да са само за възрастни и да имат друг състав  newsm78? Защото спрейчето със сигурност става за деца, дори кърмачета. Но не би трябвало лекарство с едно и също име да има различно съдържание в различните разфасовки  Naughty!

# 2
  • Мнения: 10 982
Слагала съм на дъщеря ми, но от спрея с помпичката. Има известен ефект, но не са нещо кой знае какво. Аз също съм ги пробвала - не щипят и не миришат гадно.

# 3
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ползвах спрея когато бях бременна, но нямаше никакъв ефект. Не знаех, че ги има и на капки с пипета  newsm78! Обаче със сигурност бяха като вода  Peace!

# 4
  • Мнения: 593
Мерси момичета Hug

мНого странно защо наистина са различни капките в двете опаковки newsm78

# 5
  • Мнения: 10 982
мНого странно защо наистина са различни капките в двете опаковки

Всъщност, едното е назален спрей, а другото е комп. сол. Имат известна разлика в състава.
Тук са описани и двата вида.
http://www.framar.bg/product.php?s=%C5%F3%F4%EE%F0%E1%E8%F3%EC

# 6
  • Мнения: 1 554
не,не съм,дори не знам какво е Blush

# 7
  • Мнения: 9 467
А бихте ли споделили има ли ефект от тях?

# 8
  • Мнения: 374
Дъщеря ми е на 3год. и от година прави на няколко пъти остри отити. УНГ, която ни лекува, ни го изписва на капки. Давам ги с малко сок или плодово мляко. Дори когато е леко настинала, го давам профилактично за ушенцата. От скоро знам, че има и такъв спрей.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз съм купувала спрея,помагал ни е при алергични ринити на дъщеря ми.
Комбинирам го с Низита или Стеримар.На малкия също съм пръскала.
Доволна съм от резултата,по принцип какпки за нос по-силни от гореизброените
не слагам.

# 10
  • Мнения: 304
не сме ги ползвали

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм им го слагала

# 12
  • Мнения: 593
Днес забелязах че на опаковката пише че се прилагат перорално и звъннах на педиатърката да я питам наистина ли се приемат през устата, и се оказа точно така! Добре че не съм слагала на детето в нослето Praynig, щях да го побъркам горкото Cry

# 13
  • София
  • Мнения: 3 524
според мен по-лесен за слагане е назалния спрей- и в момента слагам от него и има ефект Peace

# 14
  • Мнения: 298
Аз съм слагала на дъщеря ми спрея,но при алергичен ринит в комбинация с лимфомиозот и имаше е фект.Но за капките сега чувам.

Общи условия

Активация на акаунт