Какво мляко при отбиване на кърмаче към годинка

  • 1 128
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
Здравейте

мисля си след около месец да почна да отбивам моето детенце и се надявам това да стане плавно. изключително кърмен е до 6тия месец и сега се кърмим по 5-6 пъти на ден и минимум едно нощно (отскоро почнах да ограничавам нощните)

живея в румъния и не намирам подходящо кисело мляко за да пробвам да го храня с него

какво адаптирано ще ми препоръчате, ако някой е бил в подобна ситуация. мислех си за нестле джуниор, но той няма да има годинка като почна да го отбивам, ще е на 11 - 11 1/2 месеца. друга алтернатива ми се струваше лактана БИО, но наистина не знам на кои характеристики на АМ да наблегна при избора

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Ако е преди годинка, избери АМ от група 2 - частично адаптирано. За бебета 0-6 месеца е подходящо АМ 1, 6-12 месеца е група 2, но не мисля, че ще е беда, ако и след 12 месеца му предлагаш АМ, което е частично адаптирано Simple Smile
Киселото мляко е хубава добавка към храната на малките, но не замества кърмата или адаптираното мляко, липсват му съставките, които естествено се срещат в майчиното мляко или са поне отчасти налични в обогатеното адаптирано мляко.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Лактана Био е добро,започни с 2-ка.Имай предвид,че ако досега бебето не е опитвало вкус на АМ,а още повече да пие с биберон,е много вероятно да не ги хареса и да не пие.Тогава АМ може да се дава с бисквити и лъжица,или да се добавя в каши,овесени ядки и други закуски.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Започни с 2-ка Peace Каквото избереш...моята дъщеря ядеше АМ само с бисквити и с лъжица Peace

# 4
  • Мнения: 276
благодаря за включването
АМ е опитвал в болницата като се роди, сигурно е позабравил. но с шише яде, цедя всеки ден на работа и жената, която го гледа му го дава на другия ден като ме няма
гледах лактана 3 го дават от 9тия месец, но ще започна с двойката. четох добри отзиви и за ХИП
мъжът ми вече ме натиска да почвам с АМ, но на мен още не ми се ще. ще дойде момента обаче, който вече ще трябва да пътувам и няма мърдане
дано всичко мине гладко, че много ме тресе отсега без да съм започнала

# 5
  • Мнения: 8 242
мъжът ми вече ме натиска да почвам с АМ
Shocked Че да не се цеди той  ooooh!

Пробвай постепенно да включиш АМ Simple Smile За да видиш дали ще го хареса..

# 6
  • Мнения: 276
мъжът ми вече ме натиска да почвам с АМ
Shocked Че да не се цеди той  ooooh!

Пробвай постепенно да включиш АМ Simple Smile За да видиш дали ще го хареса..

той май по-скоро иска да спи Simple Smile страх го е, че ще го зарязвам за 1-2-3 дни с кърмаче, което не пие АМ, а няма друго Simple Smile
да, мисля си постепенно да включа, първо вечерното. ма какво ще правим с нощните....или ранно сутрешните. някак си да ходя да приготвям АМ...но, това е

# 7
  • Мнения: 8 242
Ами не го отбивай съвсем - само частично за през деня Simple Smile
Вечер като си там му давай да суче и нощем.. а през деня АМ Simple Smile
Няма да ти спре кърмата  Wink и няма да има нужда да се цедиш през деня... Мисля, че това ще е най-удобното в случая за теб и бебо Simple Smile .. и за таткото  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 276
ако не ми се налагаше заради работата да пътувам за по 2-3 дни няколко пъти през ноември и декември, нямаше май да го отбивам въобще. но не мога вече да продължавам да отказвам. няма да ме има и през ноща. а и той не само се храни с кърма, цицката си е цицка Simple Smile ако след тия пътувания успее да се върне пак към кърмата, ще си продължим

# 9
  • Мнения: 304
2-ка не е лошо

Общи условия

Активация на акаунт