Дали вече се предлагат?

  • 1 160
  • 5
  •   1
Отговори
  • наоколо
  • Мнения: 55
Здравейте, момичета!

Тази година синът ми вече е в 12 клас и освен за матурите се замисляме и за абитуриентската.
От няколко дни се опитвам да намеря добри оферти за абитуриентски програми в Гърция / и не само там- идеята е да се пътува само с лична карта/, но нещо не ги откривам. Дали е рано или аз не се справям добре, не знам, но ще бъда много благодарна, ако ми помогнете да се ориентирам.

Ще бъда благодарна и на мнения за различните места от тазгодишни абитуриенти или от мами на абитуриенти.

Благодаря предварително.

Може и на лични да ми пращате линкове към туристически агенции, за които знаете, че имат такива програми.

П.П.  Ако мястото на темата не е тук, моля да я преместите. Исках да я пусна в "Пътувания, отпуски, екскурзии", но там не ми излиза бутон нито за нов отговор, нито за нова тема.

# 1
  • София
  • Мнения: 604
Не разбирам защо ти търсиш подобна програма? Семейно ли искате да отидете newsm78Да, предлагат се вече, преподавам на големи ученици и дочувам че вече се карат къде да бъдат. Още на 15-16 септември са получили предложения от туристически агенции, но специално в училището където работя май ставаше въпрос само са Турция.

# 2
  • наоколо
  • Мнения: 55
По същите причини. И в училището на синът ми са получили оферти само за Турция, но те не искат там.

Пък това защо аз търся- ами много просто-  искам да им помогна. Нещо лошо ли намираш в това? newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 604
не, не, глупости Hug стана ми любопитно просто Peace

# 4
  • Мнения: 2 255
Здравейте, момичета!
........... идеята е да се пътува само с лична карта ..............
Само с лична карта става, ако всички са навършили 18 год. ...иначе им трябва паспорт..  newsm78

# 5
  • наоколо
  • Мнения: 55

Само с лична карта става, ако всички са навършили 18 год. ...иначе им трябва паспорт..  newsm78

То товае ясно. Grinning

По- скоро исках да чуя мнения от хора, които са ползвали такива пакети. Къде са ходили, дали са доволни ... такива работи.
Всяко мнение е добре дошло.

Общи условия

Активация на акаунт