разместване на 5 и шести гръбначни прешлени

  • 9 577
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
моля за съвет,ако има хора с този проблем.съпругът ми получи разместване между пети и шести прешлен на гръбнака от тежка физическа работа.лекарят казва да не се пипа,за да не стане по-лошо.да си пие болкоуспокояващи.има ли някой,на когото са му намествали прешлени.какво става,ако не се наместят?

# 1
imax razmesteni pre6leni ot bremennostta.sled okolo godina otidox v pleven v bolnicata,koqto e do pazara na ul.doiran.no ne si spomnqm imeto na lekarq.namesti gi i mi dade nqkvi xap4eta,kaza 4e za okolo 10 dni 6te mi mine ako produlji bolkata da otida pak.v rucete mu izxru6tqx.izpotix se ot bolka i mi ruknaxa sulzi.ne sum kupuvala xap4etata.edvam stignax do garata.vuv vlaka me otpusna i zaspax i vsi4ko svur6i,e zabravix da vi kaja 4e mi kaza da izbqgvam vdigane na tejesti 4e medal nikoi nqmalo da mi dade,da ama ne -debela glava.nali vinagi se dokazvam 4e moga i sama ta si navlekox belq.pak sa razmesteni ot 7-8 god.s dux na 18god. no kato 4e li zabravqm 4e bqx na tolkoz samo predi 20god.ponqkoga kato se naveda  taka ostavam sgunata dokato premine bolkata. dve jeni mi preporu4axa  kosmodisk 4e sa mnogo dovolni i si go kupix skoro i o6te ne znam dali ima rezultat ,ako ima takuv 6te ti pi6a pak.poznavam mnogo xora koito si pravixa operaciq,no ne sa dovolni,bolkite si produljavat,daje edin kazva 4e e po zle ot predi,no tova v ispaniq v bg neznam kak e no ne mislq 4e 6te e po razli4no.

# 2
  • Мнения: 822
clio ако те интересува мога да ти дам тел.на един мануален терапевт,той с това се занимава.Дълги години е бил с националните ни отбори по волейбол и баскетбол.

# 3
  • Мнения: 822
Само да добавя,че ако не се намести ще го боли , а болкоуспокояващите ще му помагат за малко.Просто прешлените трябва да застанат в правилна позиция.

# 4
  • Мнения: 433
Clio как установихте,че има разместване?Правихте ли снимка?Ако не е само разместване ,а има и протрузия е много опасно някой да ти ги намества.И за информация да знаете,че е противозаконно друг освен доктор ,и то завършил и мануална терапия,да работи с  гръбначния стълб.

# 5
  • Мнения: 160
да.разместването е установено със снимка.а думите на доктора бяха,да не се намества,че да не стане по-лошо.незнаем как да постъпим можеби трябва да чуем мнението и на друг лекар.

# 6
  • Мнения: 2 100
Консултирахте ли се с друг лекар?

Общи условия

Активация на акаунт