Къде да намеря килим в Бургас

  • 10 953
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 208
Незнам дали тук му е мястото на въпроса ми но някой може ли да ми каже къде в Бургас да намеря магазин за килими освен Домко и Практикер.

# 1
  • Мнения: 2 388
В Нашият дом му е мястото. Simple Smile

Какъв килим си търсиш? По-евтин или по-скъп?

# 2
  • Мнения: 1 208
ами да не е много скъп- търся си нещо 200/220 см. - да е около 100-200 най-много

# 3
  • Мнения: 1 208
дори и да не е в рамките на тези цени-може и по-скъпо само да ми хареса-търся нещо за хол-тъмно-хола ми е ламинат и малката като падне се удря-искам някой килим да омекотява удара  Laughing

# 4
  • Мнения: 2 388
ами да не е много скъп- търся си нещо 200/220 см. - да е около 100-200 най-много

Ако не греша в Бриколаж имат сега промоция. МЕТРО имат със сигурност ( гледах в последната брошура ).
Магазинът, на който течеше рекламата ( "Мокети, килими, балатуми, къде?" Laughing ), но разбрах, че са го преместили някъде към големия пазар. Там имаше хубави модели на тези цени.
На "Кирил и Методий" улицата има една килимна къща май се води, там има също разнообразие ( лошото е, че помещението не е голямо, а са натрупани много и трудно се разглеждат ), има на тази цена и по-скъпи.

На първо мислене за тези се сещам. Ако се сетя друго, пак ще пиша. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 106
Чувала съм,че до Бриколаж има магазин за килими.Аз лично не съм ходила но моя колежка си е купила килим от там.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 106
На "Краставицата"(дългия блок с-у 3 поликлиника) там има магазин за килими и пътеки.

# 7
  • Мнения: 45
На "Краставицата"(дългия блок с-у 3 поликлиника) там има магазин за килими и пътеки.

за там  знам, че са доста сносни като цени   smile3521

# 8
  • Мнения: 948
Килими продават и в магазин Зона /бившият РУМ Младост/. Hug

# 9
  • Мнения: 3 621
Килими продават и в магазин Зона /бившият РУМ Младост/. Hug
Днес бяхме там има много хубави килими, обаче изобщо не се поинтересувах какви са им цените
Има един магазин до спирката на 211 на Старата поща, там обаче май са скъпички.
Друг магазин който знам е на Фердинандова с/у бившия дом на облеклото

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 214
В "Мастерхаус" също има.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 703
Килими има и на магазин " Престиж" в Славейков на първия етаж , на сносни цени и по добри от тези белгийските, за почистване от опит го казвам.

# 12
  • Мнения: 1 208
Благодаря на всички ви за помощта-посетих почти всички магазини написани от вас .Накрая взех един мокет от Домко.Това беше най-евтино и най-хубаво в същото време   bouquet-200/220 см. - 260 лв.  Rolling Eyes Нямах представа,че са толкова скъпи тези подови настилки.А за килимите просто  и дума да не става- към 400-500 лв. са нормалните цени

Общи условия

Активация на акаунт