Готварска печка с издърпваща се фурна(като чекмедже)

  • 5 082
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Преди време бяха давали по телевизията такива модели.Някой виждал ли е такава?Вратата на фурната се издърпва като чекмедже,разбъкваш каквото  е вътре и буташ.Дайте ми някаква информация  Praynig

# 1
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Има, да. Води се BackWagen отваряне. Аз съм виждала ето тази на Бош. Лично на мен обаче ми се вижда неудобна, пробвах я на живо. Освен в експото я има и в Техномаркет.

# 2
  • Мнения: 9 467
Майка ми има такава, но е по-стария модел. Въпрос на навик е..според мен е удобно, но не готвя всеки ден на нея  Simple Smile
Само на Bosh съм виждала с такова отваряне, а те идват по-скъпи и заради марката...

# 3
  • Мнения: 491
И аз търся такава, но под 1000 лева не съм виждала. Интересува ме и фурна с врата, отваряща се на страни, като шкаф Simple Smile.

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
На Сименс има също мисля фурна-чекмедже. Имай предвид, че ако ще ти е на второ ниво- изобщо не е удобна.

Отваряща се настрани има на Електролукс, гледах в Технополис. Нищо не мога да кажа за нея, но не ми харесва различно от стандартното отваряне.

# 5
  • Мнения: 289
Имаме такава на Бош, но в другия апартамент. Удобна е само, ако е на ниско, за второ ниво наистина не е удобна. Иначе не е лоша, дърпаш вратичката и яденето излиза, без да е необходимо да го вадиш допълнително и да ползваш ръкохватки. Сименс също имат такива модели, но когато аз търсих преди около година и половина бяха много скъпи. Тази, която имам беше около 1000 лв.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 952
Само да вметна, че доста модели имат едни телескопични приставки, които също издърпват и държат напред тавата. Не е същата гъзария, но върши работа - моята фурна е с такава приставка. Пести и време при готвенето, ако трябва да добавя нещо - дърпам напред добавям бързичко и бутвам обратно.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Защо ми се струва, че има голяма опасност да си изгориш ръцете на горещата врата при такова отваряне? Все пак тавата остава по-ниско от горния ръб на вратата newsm78

# 8
  • Мнения: 395
Като си търсих фурна и аз ги харесвах тези BackWagen. В крайна сметка си взех с обикновена врата, но сложих допълнително телескопично изваждане (както bib.bib е обяснила). Много съм доволна, удобно е, а и ми излезе по-евтино.

# 9
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Като си търсих фурна и аз ги харесвах тези BackWagen. В крайна сметка си взех с обикновена врата, но сложих допълнително телескопично изваждане (както bib.bib е обяснила). Много съм доволна, удобно е, а и ми излезе по-евтино.
На Бош/Сименс фурните са само с телескопично изваждане, поне така ми обясниха като купувах моята. Даже май моето е тройно,щото и 3-те тавички се изваждат изцяло  Thinking

# 10
  • Мнения: 395
Като си търсих фурна и аз ги харесвах тези BackWagen. В крайна сметка си взех с обикновена врата, но сложих допълнително телескопично изваждане (както bib.bib е обяснила). Много съм доволна, удобно е, а и ми излезе по-евтино.
На Бош/Сименс фурните са само с телескопично изваждане, поне така ми обясниха като купувах моята. Даже май моето е тройно,щото и 3-те тавички се изваждат изцяло  Thinking
Купувах тази година, началото на пролетта. Взех си тази фурна и към нея допълнително тройното телескопично изваждане. В expo-то я нямаха като мостра и всички фурни които показваха наистина си бяха с телескопично изваждане.

# 11
  • Мнения: 211
И аз я гледах тази с "чекмеджето" в Техномаркет, но ми се струва неудобна, защото трябва да заставам само отстрани ( моята фурна е  на височина 1-1,20 м) . Затова си купих такава с телескопични страници и съм много доволна.  А и някак не си представям как бих я почиствала ако трябва да се мушна между вратичката и фурната  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт