Петна от олиото на Бюбхен

  • 1 251
  • 10
  •   1
Отговори
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Когато синът ми беше по-малък го мазах с олиото на Бюбхен. Но повечето от дрехите му са станали на петна, които не мога да изчистя. Пробвах с няколко неща, но не успях да ги махна. А не ми се иска да изхвърлям дрешките. Има ли и други с такъв проблем, и успяхте ли да махнете петната по някакъв начин?

# 1
  • Мнения: 4 290
Пробвай с Меглио. Аз така махам по-упоритите петна.
Не знаех, че от бебешкото олио остават петна. На мен никога не ми се е случвало.  Shocked

# 2
  • Мнения: 7 723
Намажи ги с веро и ги остави да престоят няколко часа,
преди да ги пуснеш в пералнята...ПУР е за предпочитане... Peace

п.п....аз пък имам две деца, и двете съм ги мазала с Бюбхен,
ама не ми са ми оставали петна по дрешките... Thinking

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Намажи ги с веро и ги остави да престоят няколко часа,
преди да ги пуснеш в пералнята...ПУР е за предпочитане... Peace

Ще пробвам, но лошото е, че дрешките са прани вече. А и са престояли така няколко месеца.

Иначе съм пробвала с един Обезмаслител на А1, от който съм много доволна за домакинството като цяло, но в случая не ми помогна особено Sad

А Меглио не съм го чувала, но ще го потърся.

# 4
  • Мнения: 7 723
Намажи ги с веро и ги остави да престоят няколко часа,
преди да ги пуснеш в пералнята...ПУР е за предпочитане... Peace

Ще пробвам, но лошото е, че дрешките са прани вече. А и са престояли така няколко месеца.

Иначе съм пробвала с един Обезмаслител на А1, от който съм много доволна за домакинството като цяло, но в случая не ми помогна особено Sad

А Меглио не съм го чувала, но ще го потърся.

Меглиото е обезмаслител. По- силно е от верото...пробвай Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Намажи ги с веро и ги остави да престоят няколко часа,
преди да ги пуснеш в пералнята...........

 Peace

Всички петна махам по този начин, когато са пресни обаче. Незнам дали би се изпрало петно което веднъж вече е прано  Rolling Eyes .

# 6
  • Варна
  • Мнения: 340
При мен се оказа същия проблем. Скоро  взех да подготвям бебешкия гардероб и извадих дрешките от баткото. Оказа се, че по някои от тях има такива петна /престояли са около 3 години, като естествено са изпрани и след това прибрани/. Изпрах ги с прах с омекотител, сложих повече отколкото трябва и се изпраха, махна се и гадната миризма на гранясало. След това ги изпрах с бебешкия прах и вече са чисти, миришат приятно и чакат новия си собственик  Mr. Green.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз махам петната като ги натърквам с веро и после ги пера Peace

# 8
  • Мнения: 781
Дез, петната махам с обикновен "Тест" в кутийка (не намерих равен на него, без значение фирмата или цената).
Мокриш с вода, намазваш с тест, оставяш да постои една нощ и сутринта изпираш. Няма и следа от петната, без значение дали са от мазно или други упорити петна и колко време са престояли Peace

# 9
  • Мнения: 27 524
Вениш  Peace
Обилно накиснати петната с чист Вениш за няколко часа, след това голямо количество и към праха добавяш. Би трябвало да стане. Ако не - здраве да е, пак може да се ползват и с петната  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 090
Аз процедирам като Блонди Peace

Общи условия

Активация на акаунт