Моля препоръ4аЙте ми ефикасен бебешки прах!

  • 1 993
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
До сега перях с тео бебе,но откакто запо4нах пюретата,ве4е не пере хубаво!БЛАГОДАРЯ!

# 1
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз съм много доволна от Тео бебе, но сега ми препоръчаха Сано Максима. Засега съм доволна и от него. Но за упоритите петна използвам домашен сапун.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз си останах на Тео бебе,но за петна ползвах Вениш преди прането.Нямали сме обаче често аварий.Обикновено лигавника поемаше петната.

# 3
  • Мнения: 179
Много сам доволна от Сано има и омекотител xубаво пере и мирише страxотно а и е много икономичен  с него сам от раждането на сина ми
 Peace

# 4
  • Мнения: 363
благодаря ви и аз май 6те мина на сано максима.Някой би ли ми казал цената!

# 5
  • Мнения: 9 973
за петната-домашен сапун

# 6
  • Мнения: 91
благодаря ви и аз май 6те мина на сано максима.Някой би ли ми казал цената!
само с него пера маха ми всички петна около 10-11 лв струва

# 7
  • Мнения: 491
Сано Максима,около 11лв,омекотител около 5лв

# 8
  • Мнения: 4 335
Петната от пюрета запо4нах да ги пера веднага,след като се изцапа с обикновен бебешки сапун Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 524
До сега перях с тео бебе,но откакто запо4нах пюретата,ве4е не пере хубаво!БЛАГОДАРЯ!
марти аз доскоро перях с тео бебе и пак ще мина на него, мирише ми по-приятно от саното.
взех за проба сано максима, доволна съм като цяло. но не мисля че в препарата ти е проблема.
опитай да пуснеш лекьосаните блузки на предпране или им сложи бебешки сапун или препарат за петна.  Peace
аз лично съм ползвала макар и рядко препарата на аче за петна върху цветно рпане- действа безотказно и върху цветни и върху бяло Peace

# 10
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Сега пера с Персил Сензитив - доволна съм , почти изпира петната Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 928
И аз пера със Сано Максима, много е икономичен и изпира дори и петната от пюретата. Цената е около 11 лева.

# 12
  • Мнения: 2 374
Пера с Тео Бебе откакто се  е родила и съм много доволна.

# 13
  • Мнения: 488
Първият ми препарат беше Персил сензитив,но после си купих Тео бебе и съм даже по-доволна.Омекотител ползвам на Бинго-чудничък е  Grinning
Предполагам че за лекета от пюрета или трябва да се пере с предпране или да се ползват допълнителни препарати за петна  newsm78

# 14
  • Мнения: 10 983
Като цяло съм доволна от Сано, но поне за мен не е по-икономичен от другите прахове. Упорити или стари петна не изпира и затова ги третирам допълнително с Ace Oxy Color - досега не съм имала случай да не ми е премахнал петно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт