КолПойнт Ню Юръп ???

  • 3 036
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
случайно някой да е работил там?в бг.работодател прочетох не много хубави отзиви,но и някои положителни,та се чудя да си пусна ли си-ви-то за там?ще се радвам някои ако има инфо да сподели за какво иде реч     newsm78

# 1
  • Мнения: 2 401
Абе пускай бе. Колкото хора, толкова и отзиви. Това, че някой не се справя не значи, че и ти няма да можеш. Принципен ми е поста, не знам нищо за фирмичката, за пръв път я чувам.

# 2
  • Мнения: 212
Фирмата има страхотно име. Доста европейско звучи някак си. Сигурно ще са с нов европейски подход на работа....

# 3
# 4
  • Мнения: 13
Абе пускай бе. Колкото хора, толкова и отзиви. Това, че някой не се справя не значи, че и ти няма да можеш. Принципен ми е поста, не знам нищо за фирмичката, за пръв път я чувам.
  реално погледнато,си много прав.

# 5
  • Мнения: 6 991
Кол център, а.
Не съм работила специално в този, но горе-долу всичките са на едно дередже.
Според мен въобще не се захващай с такава работа, няма особено развитие, а после ...общо-взето веднъж кол център - цял живот кол център. Само като ти погледнат сивито и ти предлагат такава работа. Трябва да се трепеш да се доказваш, че ставаш за друго.

# 6
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 988
Ако наистина става въпрос за кол център и особено ако е с изходящи обаждания, мое лично мнение е, че не си заслужава. Ако си търсиш нещо временно, или си студент - тогава може и да се задоволиш с това.
Иначе самата фирма не съм я чувала.

Общи условия

Активация на акаунт