Шапки, шалове, ръкавички

  • 21 392
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Носите ли през зимата? Какви цветове, материи? Едноцветни или не? Магазини, от които си купувате такива аксесоари? Crazy

Аз шапки не нося, все си мисля, че не ми отиват...сега съм в процес на търсене на шал и ръкавици от такава материя: http://www.gwc.org.uk/Parents/Uniform/large_pics/navy_fleece_gloves.jpg ,
защото кожени ръкавици не обичам, а плетените не ми издържат повече от седмица, заради дългите нокти. Embarassed
Ако сте виждали някъде, кажете! Hug
 

# 1
  • Мнения: 779
 и аз ще си търся ръкави4ки,мисля розови4ки и шарени да са Laughing,и да са от хубава материя,4е да са устой4иви при непрекъснатото пране..

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ръкавиците са ми черни кожени за коженото манто, а за палтото ми са плетени, такива са шала и шапката ми.

# 3
  • София
  • Мнения: 565
Обожавам тесни кожени ръкавици, всякакви цветове. Това ми е любимия аксесоар. Иначе шапки не слагам, а шал само ако е много студено. Имам 2-3 шалчета, които ползвам по-скоро като аксесоар.

# 4
  • Мнения: 4 435
Шапки нося целогодишно,но не такива които ми топлят,нито пък спортни с козирки.Модерни шапки нося,които да ми отиват.Шалове не нося.Но тази година съм решила да си взема някакви мхубави ръкавици,и ще следя темата.  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 128
Шала през зимата не ми слиза от врата, постоянно ми е студено Confused
Иначе си взех едни три четвъртни ръкавици, но малко в повече ми лъщят и още се чудя дали ще ги нося.
Нещо подобно http://i13.ebayimg.com/04/i/000/d8/f4/4906_1.JPG
Иначе си харесах едни в Зара пак с такава дължина, но 30 евро не ми се даваха.

# 6
  • Мнения: 3 459
От изброените само ръкавички нося  bowuu

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз шапки не съм носила до сега,но мисля тази година да си купя Peace
Шал и ръкавици нося всякакви

# 8
  • София
  • Мнения: 965
аз само шапки не нося - не ми седят, но сега съм в търсене на черен плетен дълъг шал...
ако някой знае къде се продават шалове в разнообразие от тези дебелите да бутне едно рамо с информация  Mr. Green  дългите мноооого ги харесвам 

# 9
  • Мнения: 516
Нося. Имам ужасно много шапки и шалове. Освен това безскрупулно нося и шаловете на мъжа ми. Ръкавиците ми са черни кожени, черни плетени и едни много весели шарени, които майка ми изплете преди много години.

# 10
  • Мнения: 7 474
Харесват ми и трите неща, когато са комбинирани,
но нямам навика да нося, само ръкавици слагам.

# 11
  • Мнения: 410
Задължително нося ръкавици (кожени в цв. черно и бордо - 2чифта) и шалове (имам сив, екрю и вишнев от кашмир).
Тъй като синузитът ми дава сериозна заявка, мисля да дам да ми оплетат шапка от сорта на:


# 12
  • Мнения: 156
Много ги  харесвам и нося,но немога да си намеря ръкавици,защото винаги са ми късички в пръстчетата.....

# 13
  • Мнения: 3 641
Много обичам шапки, рядко нося понеже прическата ми губи формата си, но пък в студения режещ вятър кой го интересува. Обичам мекички с козирки. Много често с игубя ръкавичкитеи следователно често купувам. Най-различни цветове.  Simple Smile
Шалове рядко нося Rolling Eyes

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Нося само кожени ръкавици+шалове. Сега се мъча да намеря шапка, която да подхожда поне на един от много-шалието, с което съм зарината. Ами трудно е  Tired

Общи условия

Активация на акаунт