Лунна диета-06.07. от 14:02ч.

  • 1 320
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 120
Дойде ред за поредната лунна диета.
Кой е с мен? Ще гладуваме ли момичета?

# 1
  • Мнения: 3 537
Аз съм с теб newsm10
http://www.astrohoroscope.info/moon.htm
Аз ги гледам фазите от тук ,и започва от 15:02 ч Rolling Eyes,ти от къде ги гледаш?
Гледах Гала като казваха хороскопа,ама точно това го опуснах и не разбрах какво каза Иван за часа Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 06 юли 2005, 10:59 от *mimis*

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А, този път ме изтървахте.  newsm68
Днес имаме годишнина от бракуването и ще ходим на вечеря тет-а-тет. Не върви някак аз да пия водица, а благоверния да си угажда.   dancing

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 87
И аз съм с вас този път. Миналият път пропуснах, а знам , че новолунието е важно, затова трябва да издържа.  Часът също знам, че е 13,05ч.

# 4
  • Мнения: 46 437
Е тоя път реших да се включа, но ядох зеле преди малко  newsm78 не на салата, така директно си го рупах  Laughing дали да се пробвам или няма смисъл.
Аз бях на НВД 3 седмици и сега си дадох 3-4 дена почивка. Затова мисля пак да стартирам като предния път с лунна  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 456
А може ли някой да обясни накратко какво представлява тази диета или да даде линк??? Ще съм ви благодарна... newsm53

# 6
  • Мнения: 237
И  аз знам 4е запо4ва в 15:02.Този път съм с вас ,4е миналия път нещо не можах да издържа. Embarassed

# 7
  • Sf
  • Мнения: 808
А може ли някой да обясни накратко какво представлява тази диета или да даде линк??? Ще съм ви благодарна... newsm53

здравей,
ето малко инфо:
Лунна диета

Това е най-лекият и лесен начин да удържиш апетита си в юздите, а теглото - в благопристойните рамки. Само веднъж месечно - по пълнолуние - използвай диетата (течност минус сол и захар) и 2 килограма от излишното ти тегло ще изчезнат като с вълшебна пръчица! И ако в останалите дни имаш късмета и силата на волята да обуздаеш апетита си, то сама можеш да сметнеш: за една година имаш реалния шанс да свалиш 24 килограма ненужно тегло.
По пълнолуние
Енергията на Луната предизвиква не само отливи и приливи на океанските води, но и на течностите в нашето тяло. Тялото на човек почти на 80 % се състои от вода, така че то се подчинява на законите на природата … и Луната. И затова в пълнолуние водата от организма се "отлива", ако не я задържаш, хранейки се със "суха храна" и не пиеш сладки, солени и алкохолни напитки. Не се напълнява,ако преди пълнолуние и в самия негов ден не се яде много. След пълнолуние апетитът се усилва сам по себе си - това е неизбежно, но тъй като Луната в тези дни се смалява, то и теглото ти няма да се увеличи.
От новолуние до пълнолуние
Времето на растящата Луна е отличен период за провеждане на общоукрепващи процедури, витаминна и лекарствена терапия. Организмът по-лесно усвоява лекарства и препарати, билкови отвари и чайове. В тези дни по-слабо се усеща болката, така че препоръчват именно в този период да се провержат всички хирургически действия.
От пълнолуние до новолуние
Когато Луната се смалява, настъпват естествените процеси по прочистване на организма. Това е най-доброто време за подмладяващи и укрепващи процедури. По-лесно се премахват шлаките от организма, вредните субстанции и елементи, които са попаднали в организма заедно с храната и напитките. А тъй като най-много "мръсотия" се натрупва в мастната тъкан, то организмът се освобождава от нея заедно с мазнината.
В деня на новолуние
Гладуването през този ден е много полезно за здравето. То предпазва от много болести. Може без ограничение да се пият различни напитки - мляко, билкови чайове, минерална вода - единственото важно условие е да не съдържат захар или сол. Течната диета ускорява и допълнително подобрява обмяната на веществата, помага за задържането на теглото, постигнато в пълнолуние. Енергията на пълнолунието и новолунието благотворно влияе на действията ти като цяло.

# 8
  • Мнения: 456
Благодаря за инфото, crossamaia. newsm53 Дано успея с това гладуване...

# 9
  • Мнения: 269
Пак съм с вас.
Миналия път добре се получи , а и днес след 13 часа не съм яла нищо.Значи и аз съм в кюпа.
Пък дано пак 1,5кг като имналия път.

# 10
  • Мнения: 1 381
и аз съм с вас тази път- То аз и преди си я спазвах, но сега го обявявам. Аз лично много свалих когата стриктно един месец я спазвах, обаче в останалото време също само салати и месце и доста фитнес, Резултата беше 5 трайни кг и много се прибрах от към размер заради фитнес.
Не беше трудно освен когато бяхме на Банско и моят хапваше катино мезе и разни други а аз ЧАЙ.

# 11
  • Мнения: 46 437
Ехо, има ли гладни  Laughing
Аз използвах момента, за да не мисля за ядене и прах, простирах, мих чинии, шишенца, мих си косата и устисках  bowuu сега даже не съм гладна  Wink

# 12
  • Sf
  • Мнения: 808
"за една година имаш реалния шанс да свалиш 24 килограма ненужно тегло"

звучи страхотно, нали  smile3503
ако се следят фазите на луната и се спазва, така наистина ще се отслабне, а и организмът ще се пречисти newsm10

вече толкова неща съм цапочнала по това пусто отслабване Banghead

# 13
  • Мнения: 237
Мацки, колко отслабвате с тази диета? Звучи много добре Flutter


По принцип на пълнолуние и новолуние от 2кг до 2.5кг,а на 4етвъртите малко по малко около 1.5кг.А ина4е все още и аз устисквам.Хайде моми4ета още малко остава!

# 14
  • Мнения: 269
Успях и този път, но резултата е 1 нещастен кг. #Cussing out
На следващата фаза пак съм с вас, само кажете кога.Имам още 9  кг за сваляне.
 Banghead

Общи условия

Активация на акаунт