Какъв позор!

  • 5 212
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 380
http://www.rds.ca/hockey/chroniques/259477.html

 Shocked Аз съм просто потресена. Това може ли да е национален отбор по хокей, който да претендира за участие на зимната олимпиада? Shocked  Joy Аз за подобни резултати от мач до сега изобщо не бях чувала.

Словакия: България- 82:0
Италия: България- 41:0
Естония; България -39:0
Хърватия:България -30:1 (WOW! Оказва се все пак някой в отбора можел да държи стика... Joy Joy)

За 4 срещи общо 192 гола са им вкарани. Това си е направо рекорд за Гинес. Joy

Абе всяка мадама можеща да стои на кънки ли са отбирали за този национален отбор? Laughing Joy hahaha

# 1
  • Мнения: 2 550
ей, ще се съсипеш от смях и търкаляне.

# 2
  • Мнения: 3 569
Това е женският национален отбор по хокей..... При мъжете не е така Wink

# 3
  • Мнения: 4 380
ей, ще се съсипеш от смях и търкаляне.

Направо. Аз паднах под бюрото от смях докато четох.  Laughing То бива бива ама....такава некадърност си е направо пословична.
Да ме вземат мен да им спася някой-друг гол.  hahaha

# 4
  • Мнения: 256
Миналата година посетих Хокейната зала на славата в Торонто, не беше много интересно, освен купата Стенли, но зърнах бг хокеен екип и се затърчах като луда с фотоапарата, така да се каже с гордо вирната глава и силен патриотичен заряд да запечатим момента. Снимах се и после прочетох - български екип от олимпиадата през 1976, на която българския отбор не е отбележил нито един удар във вратата  Confused
Ама снимката още си я имам  Mr. Green

Така че, жалко че няма да стигнем до следващата олимпиада, можеше и женски екип да качнат в музея, ама ей на, няма да се класираме.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Ми верно тъпичко си е Crossing Arms За какво ни е национален отбор в спорт, в който хич ни няма?Да си тренират там и като придобият поне някакви минимални умения, тогава да сформират национален отбор и да ходят по олимпиади, тъй си мисля  Whistling То иначе и за нас срамно, и за другите кофти - къде е удоволствието от победата на такъв безумно слаб противник?

# 6
  • Мнения: 2 013
Абе, не че разбирам нещо от хокей, но за да направиш отпор, трябва да се тренира и да се играе на мачове. Така, бавно и полека, ще започнат да се учат момичетата, ще влязат млади попълнения... Съмнявам се, че имат кой знае колко пари във федерацията, вероятно хокеят им е занимание 2-3 пъти седмично след работа...

# 7
  • на село
  • Мнения: 1 028
.... вероятно хокеят им е занимание 2-3 пъти седмично след работа...

Аз пък се съмнявам че и толкова тренират. При резултат 82:0, все едно на мен са ми нахлупили каската и са ме изкарали на леда. Трябва хептен да се щураш като муха без глава  Rolling Eyes

Честно да ви кажа, не виждам смисъла от подобен отбор. Моя Милост поне, в подобна излагация не би участвала за нищо на света.

# 8
  • Мнения: 1 849
http://www.rds.ca/hockey/chroniques/259477.html

 Shocked Аз съм просто потресена. Това може ли да е национален отбор по хокей, който да претендира за участие на зимната олимпиада? Shocked  Joy Аз за подобни резултати от мач до сега изобщо не бях чувала.

Словакия: България- 82:0
Италия: България- 41:0
Естония; България -39:0
Хърватия:България -30:1 (WOW! Оказва се все пак някой в отбора можел да държи стика... Joy Joy)

За 4 срещи общо 192 гола са им вкарани. Това си е направо рекорд за Гинес. Joy

Абе всяка мадама можеща да стои на кънки ли са отбирали за този национален отбор? Laughing Joy hahaha

Кажи сега ти какъв си професионалист, че тръгна хората да осмиваш?
Лесно е да си седим на бюрото и да се хилим, но никога да не поглеждаме аджеба ние постигнали ли сме нещо или само хулим ту спортисти, ту политици...
На чужд гръб и 100 тояги са малко

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Мнооого яко! Супер сме!  Laughing Joy

# 10
  • Мнения: 1 072
Ставам първия фен на нашия отбор по женски хокей. Аз пък им се кефя.

# 11
  • Мнения: 274
Това е много старо. Не го ли дъвкахте  вече?

# 12
  • Мнения: 12 648
Ееее, айде пък сега. На времето като бихме ЦСКА със 7:2. Ама не се отказаха от футбола и ей ги на  - още кретат.

# 13
  • Мнения: 3 826
Мадам ,
А кой е БАТЕ , къде е БАТЕ -
и тук е  БАТЕ , и там е  БАТЕ
Grinning

# 14
  • Мнения: 3 826
Shocked Аз съм просто потресена. Това може ли да е национален отбор по хокей, който да претендира за участие на зимната олимпиада? Shocked  Joy Аз за подобни резултати от мач до сега изобщо не бях чувала.
това са някакви ученички , Ксения , играят в свободното си време

Общи условия

Активация на акаунт