случвало ли ви се е?

  • 1 309
  • 18
  •   1
Отговори
Здравейте! Бременна съм в 9-ти месец и съм нова във форума. Искам да ви питам дали ви се е случвало следното или просто започвам да откачам:). Две поредни вечери като ходя до тоалетната урината мирише и има нещо зеленикаво - може ли да са водите, но пък иначе нищо не изтича. Тази нощ и днес съм с лигнин, който е абсолютно сух. Проблемът е, че имам проблеми с бъбреците, а лекарката ми не е в Сф и си идва в сряда. Миналия четвъртък ходих на преглед при един друг лекар, който ми направи преглед за разкритие , след който един ден не можах да си стъпя на краката, изтече ми тапата и съм с фалшиви контракции всеки ден, но нито са регулярни - започват, спират и после нищо. В петък и събота вечерта усетих и някакво пукване в корема, но освен в тоалетната иначе не тече, освен може би вчера - 4-5 капки. На прегледа в четвъртък ми казаха също, че имам много води, но възможно ли е да са изтекли? Късно ли е да чакам до този четвъртък, защото не ми се експериментира вече с други лекари - едва днес съм по-добре след прегледа. Моля ви, ако някой може да ми даде съвет какво да правя? Благодаря ви предварително и лек ден! 

# 1
  • Мнения: 959
kidka, възможно е да е всичко. Но какъвто и съвет, да ти се даде тук, най доброто което можеш да направиш, е да потърсиш лекарско мнение. Peace Не може ли, поне консултация по телефона, да направиш с твоята лекарка?
Успех.  bouquet

# 2
ами няма обхват (беше ме предупредила жената), ама всичко си вървеше идеално и не знам друг лекар, а и вече си изпатих, хем с препоръки....

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
kidka,откъде си?
Аз съм от Пловдив.Мога да те насоча към моя гинеколог и ти гарантирам,че няма да имаш проблеми с прегледа.Много е внимателен и е невероятен специалист.
Наистина трябва да се консултираш с лекар... Peace

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Отиди на друг гинеколог Peace

# 5
  • Мнения: 1 197
Мисля,че в родилния дом няма да ти откажат преглед.Щом не знаеш друг гинеколог.Леко и безпроблемно раждане.  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 053
Отиди на друг гинеколог Peace

в болницата, в която ще раждаш  Peace

# 7
  • Мнения: 451
kidka, възможно е да е всичко. Но какъвто и съвет, да ти се даде тук, най доброто което можеш да направиш, е да потърсиш лекарско мнение. Peace Не може ли, поне консултация по телефона, да направиш с твоята лекарка?
Успех.  bouquet

 Peace

# 8
  • Мнения: 805
Задължително се консултирай с лекар.
Това зеленикавото не ми звучи нормално

# 9
  • Мнения: 4 335
Отиди на преглед при друг гиниколог Peace

# 10
  • Мнения: 1 187
Миличка, за твое успокоение отиди на лекар, дори да е на първия частен кабинет препречил  се пред погледа ти. Задължително потърси второ мнение. Късмет и леко раждане!

# 11
  • Мнения: 1 512
И моят съвет е да потърсиш друго лекарско мнение.Леко раждане и здраво бебче.

# 12
  • Мнения: 190
Отиди на лекар в болницата, в която си планувала да раждаш. Дано всичко е наред. Леко раждане!!!

# 13
  • Мнения: 1 958
ако имаш съмнение че водите ти са се спукали, задължително трябва да отидеш на лекар  Peace  при спукани води има вероятност от инфекция, така че - отивай  Peace и късмет   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 103
И моят съвет е да потърсиш друго лекарско мнение.Леко раждане и здраво бебче.
Напълно подкрепям и другите съфорумки консултирай се    Praynig Peace.

Общи условия

Активация на акаунт