препоръчайте ми невролог при изтръпване

  • 888
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Предварително се извинявам ако темата е била коментирана, но спешно се нуждая от преглед при невролог, а нямам идея къде да отида и при кого. Имам изтръпване и схващане на ръцете, която напоследък се обостри, а се грижа за 3 месечния си син и се притеснявам да не е нещо сериозно. Моля да ме ориентирате в случай, че сте доволни от някой невролог ии особено при сходна симптоматика. Предпочитам да работи със ЗК, но и да не - няма проблем. Благодаря на всички! Cry Cry

# 1
  • Мнения: 428
Бих ти препоръчала да отидеш на ортопед - явно тези оплаквания са често срещани при майките. Аз също имам проблеми с дясната ръка в следствие на разнасянето на беба, бутане на количка, гладене и т.н., всичко това вкупом, плюс факта че не съм се сблъсквала с физическа работа досега Mr. Green доведе до болки в ръката и почти перманентно изтръпване на пръстите.
Когато заведохме малката на профилактичен преглед за луксация се консултирах с доктора (ортопед) според който натоварването е довело до притискане на нерв в основата на китката и оплакванията са от това. Изписа ми Фастум гел и каза да си почивам повече Crazy

# 2
  • Мнения: 21
и аз се колебаех дали не съм за ортопед
ти кърмиш ли?
защото аз кърмя и ми казаха, че не мога да се мажа с нищо и да пия хапчета

# 3
  • Мнения: 428
Кърмя. И точно тук е проблемът - наистина не можеш да проведеш адекватно лечение.
Мажа се с Фастум гел вечер след последното кърмене и това е. Усещам някакво подобрение, но явно дълго ще си влача болежките, според мъжа ми - докато заякна Laughing
И още - взех си ортопедична превръзка за китката, също помага.
Успех Peace   

# 4
  • София
  • Мнения: 3 789
Запис в темичката Peace
Кряйя, аз съм с подобни на твоите оплаквания, с тази разлика, че ми се схващат и двете ръце, особено дланта, а и целите пръсти. Мазах с Диклак плешката, пих и хапчетата- ефект няма.
Според личния съм направила плексит и затова ме праща на невролог.
Вие как преодоляхте проблема?
И неговото обяснение беше, че сега съм по-натоварена с бебка, но понякога дори не мога да я гушна, преоблека, нахраня......
Все още кърмя, давам и АМ.
Предварително благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт