Най-сетне сайта на Бон Апети работи

  • 6 283
  • 70
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 825
Мдаа, благодаря за линка, пи6е 4е регистрацията е смс, ама аз пробвах и успях да се регистрирам Simple Smile

Последна редакция: ср, 06 юли 2005, 12:20 от clara

# 2
  • София
  • Мнения: 625
Благодаря! smile3525сайта е страхотен

# 3
  • Мнения: 5 140
Е най накрая.
Супер са го направили.
Браво!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 289
Ей, най-после. Цяла година чакаме. Браво.

# 5
  • Мнения: 6 472
Аз пък от сутринта се чудя какво толкова му се кефите, като има само днешната рецепта, а то се оказа, че сайта не е правен за мозилата Embarassed С експлорера го отворих Grinning Верно много готино са го направили Peace

# 6
  • Мнения: 398
благодарско на bomboto!

# 7
  • София
  • Мнения: 786
еееее най-после Simple Smile от сума време го обикалям този сайт, браво, хубаво са го направили Grinning

# 8
  • Мнения: 291
  chef сайта наистина е направен много добре, истинско удоволствие беше да го разглеждам.

# 9
  • In transit
  • Мнения: 11 701
Аз пък от сутринта се чудя какво толкова му се кефите, като има само днешната рецепта, а то се оказа, че сайта не е правен за мозилата Embarassed С експлорера го отворих Grinning Верно много готино са го направили Peace

 newsm78 Аз се чудех пък защо само 2 рецепти видях, а то от какво било. Мерси за подсещането Hug

# 10
И аз от миналата седмица го наобикалям, даже се регистрирах. Харесва ми.

# 11
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Абе добре са го пуснали те сайта, постарали се хората, ама нито с Netscape, нито с Opera работи като хората #Cussing out И сега какво - специално да инсталирам Internet Explorer?!? И потвържденията им при регистрация не се четат, абе дано се оправят по-бързичко, че бат Звездьо ми е любим  Hug

# 12
Здравейте всички!

За нас е радост и гордост, че харесвате сайта ни. Ще се стараем да го поддържаме изряден и привлекателен за всички.
По въпроса за регистрациите - засега всички се регистрират безплатно. Скоро ще въведем система с талони в едноименното списание (с sms е по-комплицирано). С кода от талона ще можете да се регистрирате за един месец. Но засега, както казах, всичко е безплатно. Ще се радвам, ако ни пишете на посочения имейл с критики и предложения. Благодаря предварително и ... бон апети!

P.S. Ще видим какво можем да направим за съвместимостта на сайта с други браузъри, благодаря за открития проблем.

Стефан Марков
PR manager

# 13
.... Скоро ще въведем система с талони в едноименното списание (с sms е по-комплицирано). С кода от талона ще можете да се регистрирате за един месец.....
Ами за живеещите в чужбина?!. Ние как ще надничаме във вкусотийките Confused Sad

# 14
Абонамент за списанието е възможен и от чужбина. Който е истински "фен" ще намери начин да го докаже... Simple Smile
Пък и опцията за нерегистрираните, които ще могат да гледат по-стари рецепти, остава.

Поздрави,
Стефан Марков
PR manager

Общи условия

Активация на акаунт