Ако можете, помогнете със съвет

  • 757
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Искам да Ви помоля, ако имате информация, да ми помогнете.  Има обява за стюардеси в международни компании, достижимо ли е за редови граждани това?

# 1
  • Мнения: 516
Допустимо е за всеки, който отговаря на критериите на въпросната компания.

# 2
  • Мнения: 600
от стюард знам, че трябват здрави връзки или пари. при него - пари.

# 3
  • Мнения: 253
Понеже и аз съм се пробвала от личен опит ти казвам, че всичко е връзки, стюардесите имат изключително висока заплата и ползват доста привилегии и "случаен" човек няма да може да се добере до тези неща. Е, може би в някоя по-изпаднала компания и ако притежаваш много добри характеристики...може и да стане, но тогава няма да си заслужава кой знае колко  Rolling Eyes
На мен лично ми стана много кофти, че нещата стоят така /както и на много други места/ ,но все пак ти желая успех   bouquet

# 4
  • Мнения: 76
Благодаря, много сте отзивчиви, май мерака ми взе да изстива.

# 5
  • Мнения: 2 792
 Имам няколко приятелки, които започнаха работа след като преминаха всички интервюта и тестове, без да имат връзки. По-добре да пробваш от колкото да се откажеш без дори да си пробвала.

# 6
  • Мнения: 7 110
vselena, ако не опиташ няма как да разбереш.
Може да се окаже обаче, че това не е лъскавата професия, която си си представяла. Но и това ако не го тестваш, няма как да го разбереш.
Успех.  Peace

# 7
  • Мнения: 6 992
Вселена, погледни и темата в Дом и Семейство, там се изказаха момичета, които са наясно с бранша. Има и редови спам, но и свястна информация Wink

Общи условия

Активация на акаунт