~~~ "Отчаяни съпруги" Сезон 5 ~~~

  • 52 866
  • 689
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 988
Хайде в новата тема по случай новия сезон!  Hug







Внимание за тези, които НЕ искат да знаят предварително какво се случва в сезон 5. Не кликайте тук. Има доста инфо, направо са си разказани сериите.  Party


http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=142076 <--- Първият епизод от новия сезон
http://podnapisi.net/ppodnapisi/podnapis/i/308659/desperate-hous … es-2004-subtitles <--- английски субтитри.

Мерси на Alabala и desex за линковете с епизода и субтитрите!   bouquet И на Ники. за подсещането за нова тема.   bouquet

Надлаждавайте се на новите интриги и с кеф си ги клюкарствайте тук!

Тук може да следите за английски субтитри за новите епизоди. Излизат веднага след серията. Не знам как го правят този номер.
http://www.tvsubtitles.net/tvshow-29-5.html

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 18:35 от cubbit

# 1
  • Мнения: 2 558
серийката ми хареса  Laughing, новият сезон започва доста обещаващо  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 988
Джи, Линет Скаво (Шеридън) се излекува след като майка й дойде да помага и я снабди с малко трева. Основен момент в нейното оздравяване!  Mr. Green Иначе да - конвенционално с химиотерапия.

Ники., Габи има 2 дъщери, но НЕ са близначки, нито играят такива.

А интригата с новия мъж на Иди още не съм я разгадала, въпреки че изчетох всички спойлери, които намерих. Чакам с нетърпение другия епизод.  Party

# 3
  • Мнения: 2 253
Да, ще има шарениики за гледане...хаха, Иди как я подхвана на Габи..."I had 2 kids" .."For breakfast?!" hahaha

# 4
# 5
  • Мнения: 6 003
Еха нова темичкааааа...
Честита да ни е ....както и новият сезон.  Crazy

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Чакам субтитри  Tired

# 7
  • Мнения: 1 376
Честита нова тема.Серията е супер. Габи всъщност не е дебела.Само е облечена в по различни дрехи. Иначе си е все така сладка.
Who is this other person, who should be worred?

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 18:41 от Slim

# 8
  • Мнения: 3 988
Да, ще има шарениики за гледане...хаха, Иди как я подхвана на Габи..."I had 2 kids" .."For breakfast?!" hahaha

А пък аз най-много се радвах на репликите на Иди и Сюзън:

- Oh, you don't know. I have a husband now.
- Really? Whose?

 Joy

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 4 131
Аз ще чакам субовете за по-мързеливо  Mr. Green

# 10
  • Варна
  • Мнения: 567
И аз чакам субтитрите!

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Цитат на: cubbit link=topic=334205.msg8752108#msg8752108 date=1222700417
[b
Ники.[/b], Габи има 2 дъщери, но НЕ са близначки, нито играят такива.
Възможно е, извинявам се, ако съм подвела някой. Ама то от толкова сериали, лостове, призъни, брадъри, сървайвъри - вече ми е каша в главата. Да се чуди човек откъде намирам време и дете да гледам.  Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 1 877
Gabbie е готина, само по-чорлава  Crazy, но децата са сериозно дебели Whistling, а сигурно ли е че са осиновени , тя днес казва, че дебелият ген е у рода на Карлос Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте, фенки  Sunglasses И аз се подреждам към чакащите бг субтитри, щото иначе трябва да гледам серията с английските, да цъкам редовно на паузата и да отварям и сверявам в речника  ooooh!

# 14
  • Мнения: 1 586
Запис.....  Mr. Green

- Oh, you don't know. I have a husband now.
- Really? Whose?
Това и на мен много ми хареса......... Joy

И на мен ми направи впечатление репликата на Габи,че дебелият ген бил от рода на Карлос,нали децата уж са осиновени..... newsm78
Този новият да не излезе бащата на загиналото при катастрофата детенце?Нещо много луд ми се вижда.... Shocked Crazy

Общи условия

Активация на акаунт