Окръжна или ВМИ - Пловдив?

  • 2 571
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 873
Мамчета споделете кой къде е раждал, при кой лекар и къде е по - добре ... newsm78

# 1
  • Мнения: 7 186
В Окръжна е много хубаво родилното отделение-чисто,поддържано и с добра обстановка.Особено там,където са жените след секцио е чудесно,има много готини стаи и бани.Аз работя в Окръжна и ти гарантирам,че това е най-чистото и подредено отделение в цялата болница.Аз ще раждам там при д-р Йончев,за мен той е един от най-добрите.Д-р Пелев е добър специалист също.Ако те интересува някой конкретен лекар от Окръжна или нещо друго,пиши ми на лични,познавам ги всичките и мога да дам мнения.
Във ВМИ не знам каква е хавата.

# 2
Раждах във ВМИ при д-р Паскалева. Много съм доволна. Моя лекар д-р Крумов в момента не беше в града, но въпреки че не бях ходила при тази жена тя беше много внимателна. Сестра ми ражда в Окръжна и с риск да обидя работещите там скъсаха мъжа и от изнудване. Накрая 5 мин преди да роди разраждащия я лекар му е казал " Хайде последно 240 и си стискаме ръцете ", иначе наистина е чисто и много държат при родилките да не се мотаят много хора , което е добре. Успешно и леко раждане newsm10

# 3
  • Мнения: 7 186
Сестра ми ражда в Окръжна и с риск да обидя работещите там скъсаха мъжа и от изнудване. Накрая 5 мин преди да роди разраждащия я лекар му е казал " Хайде последно 240 и си стискаме ръцете ", иначе наистина е чисто и много държат при родилките да не се мотаят много хора , което е добре.
Права си,но такива лекари-изнудвачи има както в Окръжна,така и във ВМИ и другите болници.Аз затова неведнъж съм препоръчвала раждането с уговорка,и то не при кой да е. newsm10

# 4
  • Мнения: 1 102
Родих в Торакс и съм страшно доволна, все още ходя на консултация там.

# 5
  • Мнения: 1 873
Мерси момичета и на всички ,които ми писаха на лични!Благодаря още веднъж Hug

# 6
  • Мнения: 384
Аз ти препоръчвам ВМИ!В новата база условията са по-добри от всяка друга болница.За специалистите е ясно.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Момичета, а само с уговорка ли става? Може ли да се ражда без предварителна уговорка и без предварително заплащане? Не всеки има подобни възможности, колкото и да е неудобно да се каже.

# 8
  • Мнения: 639
Аз раждах във ВМи с уговорка,но мисля,че и без това щях да получа същите грижи.От лекарите до санитарките всички бяха супер,а за обстановката нямам думи,супер е .Не агитирам никого просто споделям.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Благодаря, Десита, а как става отиването, предварително ли трябва да си говорил?

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Момичета, а само с уговорка ли става? Може ли да се ражда без предварителна уговорка и без предварително заплащане? Не всеки има подобни възможности, колкото и да е неудобно да се каже.
Разбира се, че може и без уговорка! Аз имах уговорка с акушерка във Весела, но раждах заедно с две момичета с уговорка и една циганка Йорданка без уговорка - ами и на циганката обърнаха не по-малко внимание, изродиха си я нормално и всичко по реда си Simple Smile Та разбира се, че може и без уговорка.   bouquet

# 11
  • Мнения: 639
Не е нужно да се обаждаш предварително.През деня се влиза през поликлиниката,а след обяд и през ноща през спешната помощ.Трябват ти само направление,последните изследвания и лична карта.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Здравейте, мамчета!
Да кажа и аз моето мнение за раждането!
Раждах секцио (при мен бе наложително) във ВМИ с предварителна уговорка с Д-р Димитрова! След като се "разбрахме" с нея , тъй като аз лежах предварително в болницата, тази лекарка започна да ми обръща повечко внимание! След раждането също се грижеше за мен добре и останах доволна, макар че можеше и по-красиво да ме зашият! Носи и се славата за една от най-добрите лекарки, макар че съм била свидетел на доста неприятни случаи с нея, но няма да говоря сега за това!
Мислих да не наемам никой доктор, но сега си мисля че така е станало по-добре!
В ВМИ съм чувала че са по-добрите специалисти и детските стаи са с нужното оборудване - имат достатъчно кувиози (дано не се налага ползването им)! А и откакто отделението се премести в хирургиите, условията там са много добри! Стаите са с 2 легла, собствена баня и WC, има ТВ, кантар във всяка стая за бебоците и дори си има и хладилник! Новичко е и е чистичко!
Мислих дали да постъпя в Окръжна или в ВМИ, но предпочетох ВМИ и съм доволна от избора си!
Желая късмет на всички и много здрави бебоци!  newsm10

# 13
  • Мнения: 2 467
И при мен едно такова колебание- ВМИ или Окръжна? Май везните накланят към ВМИ...
Karmen_mery давай инфо?

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
А всъщност освен ВМИ и Окръжна само Весела ли е или има и други? Олеее, колко съм непросветена ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт