хистероскопия

  • 1 073
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте на всички! Изчетох доста за хистероскопията, но никъде не срещнах името на доктора, който ще ми я прави - д-р Динчо Георгиев от Тина Киркова. Дали някой е чувал за него и как е в тази болница?
Благоря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 834
Оле ooooh! #2gunfire, само той НЕ! Псевдоспециалист!!!
 Толкова разбира от матки, че при раждане под "негово наблюдение" и след редица негови грешки матката ми руптурира /буквално се разпра/. При над 3л кръвозагуба, 5 часа се опитвал да я шие и накрая малко преди да умра останалите от екипа извикали завеждащия оперативна гинекология Д-р Недялков. Отворил ми корема, източил 500мл. кръв, отстранил ми матката, та съм жива благодарение на него  bouquet, а децата ми си имат майка. Ако искаш тел. на Недялков, ще ти дам на лични. Само  Naughtyне ДИНЧО ГЕОРГИЕВ! В сайта му пише, че бил специалист по безкръвните операции на матката Mr. Green Ми, да безкръвни са му- оставя те без капка кръв Twisted Evil
Между нас има още една пострадала сериозно от него майка! Ако искаш, ще ти я намеря да ти поразкаже и тя това- онова.
Като няма правосъдие в държавицата ни, а ние нямаме права- така ще е. Имам епикриза, ама какво от това. ta, не се присъединявай към нас- осакатените от тоя мерзавец! Потърси си друг!

Общи условия

Активация на акаунт