Прозрачни асансьори

  • 2 685
  • 45
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 476
Знам, че сме си говорили за страха от високото.
Но тая нова мода ме убива - в Моловете, бизнес-сгради, хотели.
Вчера попаднах на един асансьор с три прозрачни стени и една огледална. Побеляха ми косите, докато стигна до 10тия етаж със затворени очи.

А вас страх ли ви е?
Качвате ли се?
Или предпочитате пеша по стълбите? /Не че и те не могат да се направят прозрачни или външни/.

# 1
  • Мнения: 476
Не, не ме е страх, но винаги, когато детето ми подпре длани и нос в стъклената стена сърцето ми спира и ме обхваща паника.

# 2
  • Мнения: 122

Ти пък... готини са си тези асансьори...
... а гледала ли си през джам от 56-тия етаж... аз съм-супер е... супер ееееее...  Crazy

# 3
  • Мнения: 231
От нови асансьори не ме е страх, още по-готино е като са остъклени,
можеш да си блееш спокойно навън,
но от онези малките ,тясни и тъмни асансьорчета в старите блокове
много ме е страх, направо ужас!
Имам старха че ако заседна вътре, няма да ми остане въздух докато ме намерят Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 312
Никога не са ме плашили.
И не са по-опасни от тъмните и затворени,но на подсъзнателно ниво може би изпитваш страх да стоиш долепен до стъклото защото се създава усещане,че аха и ще тупнеш долу Crazy

# 5
  • Мнения: 4 300
В повечето случаи се обръщам с гръб към стъклените стени и се вторачвам във вратата ( която обикновенно е метална) или в някаква точка на пода.

# 6
  • Мнения: 1 400
Бррр....А наскоро видях външен прозрачен асансьор. Ей така - от вън на сградата и си джииииитка нагоре-надоле ooooh!
Нямам качванка на такова Naughty

# 7
  • Мнения: 301
Возя се на такова  Mr. Green детето много им се кефи - това със залепването на нос на стъклото и той го владее  Mr. Green спирам да дишам в такъв момент.
По работа - страх, не страх - и с парашут скачам, ако се налага.  Crazy

# 8
  • Мнения: 2 759
                       Притеснителни са ми, определено. Едно стъкло ще се счупи много по-лесно от панел или тухла... Преодолявам страха, като се разглеждам дълго и щателно в огледалото... А вие ходите по работа с децата, а?

# 9
  • на село
  • Мнения: 3 916
По принцип мразя асансьори.
В Хасково има такъв в сградата на Здравната каса - избягвам го, мога да се кача и пеш,
все пак сградата не е 20 етажна, а в другия край има и затворен асансьор.

# 10
  • Мнения: X
Като цяло асансьорите са ми безразлични,винаги съм обичала повече изкачването на стълби. Не е кой знае какво чудо-голямо един прозрачен асансьор.

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Асансьорите не ме притесняват.
Имам страх от ескалаторите спускащи се на долу.

# 12
  • Мнения: X
Напълно те разбирам Олинце, откакто паднах веднъж  по един такъв ескалатор, засилена с пазарска количка, пълна със чанти, си имам едно наум за тия пущини.

# 13
  • Мнения: 6 992
Прочетох призрачни Crazy

Де да знам, аз нямам страх от високото, едва ли ще се шашна.
Виж да ходя по мостове и да се движим с колата по мост, направо ми се изправя косата.

# 14
Рядко, много рядко, изключително рядко ползвам асансьори. Няма значение прозрачни ли са или не. Няма значение и до кой етаж съм. По стълбите е по-полезно и по-приятно.

Общи условия

Активация на акаунт