д-р Гяурова - координати??

  • 17 365
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 954
Търся координатите на д-р Гяурова в Пловдив - за изследване на щитовидната жлеза. Моля, споделете отзиви!

# 1
д-р Гяурова сл.032 991859 дом. 032 265264

# 2
  • Мнения: 2 954
Много благодаря!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Здравей Сиси,не се познаваме,видях че си питала за Д-р Гяурова.
Ходи ли при нея и доволна ли си,защото ме пратиха за  ехограф на щитовидна жлеза при нея,и не разбрах тя само прави ехографа без да го анализира,или си го анализира?
а за да не объркам докторката ми казаха ,че кабинета е на пещерско шосе 11 срещу електротехникума.
лек ден!

# 4
  • Мнения: 37
Здравейте и от мен - също ме пратиха на ехограф за щитовидната жлеза при д-р Гяурова.
Дали ще има някой ,който да сподели впечатления от доктор Гяурова и дали тя може да предписва лечение?

# 5
  • Бг
  • Мнения: 846
Здравейте момичета. Аз мога да споделя впечатления от д-р Гяурова. Страхотен специалист е и много хубав човек. За лечение дали предписва незнам, т.к. при мен проблема се оказа не толкова страшен. Прави ехографията и анализ на това, което е видяла, все пак е специалист. Аз ходих при нея за ехография на млечни жлези. Мога да Ви кажа, че доста се чака при нея за това си запишете предварително час. Работи на бул. "Пещерско шосе" № 11, бяла кооперация на партерния етаж. В самото начало на булеварда е, пада се отлявата страна на булеварда. Обикновенно има доста чакащи, както по-горе споменах. В петък не работи, но при договорка с нея, ако е свободна може и да Ви приеме. Доколкото знам приема е само платен. Миналата година за прегледа на млечните жлези беше 20,00 лв. Успех желая на всички Ви.

# 6
  • Мнения: 2 954
А защо не ходиш на мамограф в поликлиниката на р-т "Стадиона" -там е безплатно с направление и имат специален апарат за това?

# 7
  • Мнения: 37
здравейте,ходих при доктор Гяурова и наистина доста се чака при нея и най-добре е да имате записан час.
Имаше страшно много хора с различни проблеми и от това което видях и чух явно наистина е много добър специалист - диагностик.
На мен ми направи ехография на щитовидната жлеза с коментар,който трябва да покажа на лекуващия ме ендокринолог.
Желая успех на всички с преодоляването на проблемите ни! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт