Kakво е мнението ви за магазин COMO в София,и качеството на стоките?

  • 5 103
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Споделете,някой пазарува ли там харесах си доста неща,но незнам дали са качествени?А цените как ви се струват?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 833
Според мен цените са им доста високи. За качество не мога да кажа - не съм си взимал мебели от там (само осветителни тела), но не мисля, че предлагат някакво високо качество, за да подържат такива цени. Напротив някои неща, като например кухненските мебели са доста некачествени според мен.

# 2
  • Мнения: 439
Не бих го посетила втори път.Бях бременна и със синчето което тогава беше на годинка,та взехме си количка и след като разгледахме "спалното обзавеждане" трябваше да прекосим доста стълби за да слезем на долния етаж,тогава попитах една говореща по телефона сътрудничка как мога да сляза и тя ми отвърна сопвайки се,защото и прекъснах личния разговор"Еми трябва да се върнете в началото на магазина и там с асансьора"-не обмислено направено и подредено.Иначе се въртиж така в кръгче та до го обиколиш целия,но с кошничка-не с количка(двойни кръгчета).А да не говорим къде е на м..........  и какви са цените спрямо другите магазини от този вид
 Naughty

# 3
  • софия
  • Мнения: 1 745
мн. клошарски магазин с безумни цени !

# 4
  • Мнения: 5
Не бих го посетила втори път.Бях бременна и със синчето което тогава беше на годинка,та взехме си количка и след като разгледахме "спалното обзавеждане" трябваше да прекосим доста стълби за да слезем на долния етаж,тогава попитах една говореща по телефона сътрудничка как мога да сляза и тя ми отвърна сопвайки се,защото и прекъснах личния разговор"Еми трябва да се върнете в началото на магазина и там с асансьора"-не обмислено направено и подредено.Иначе се въртиж така в кръгче та до го обиколиш целия,но с кошничка-не с количка(двойни кръгчета).А да не говорим къде е на м..........  и какви са цените спрямо другите магазини от този вид
 Naughty
препорачайте ми други магазини от този тип,наистина ми се видя доста скапичко и се чудех качеството на стоките дали отговаря на цената!?

# 5
  • Мнения: 4 187
Друг магазин от този тип, но на светлинни години от Комо естествено, е ИКЕА. Направете си Малка екскурзийка (Гърция, Турция, Румъния), ще останете доволни!

# 6
  • по света
  • Мнения: 1 587
Проблемите с Комо започват когато си харесаш нещо.Наскоро купихме мебели от там, и ни казаха че ги имат на склад и че ще пристигнат след 2 дни.Дадохме и поръчка за два гардероба който трябваше да са готови след 4-6 седмици,а те ще бъдат готови в края на октомври.
Какво се случи,първо се оказа че трябвало да дадем единия екземпляр от касата там където е транспортния отдел.Никой не ни каза нищо и това го разбрахме чак след като не доставиха мебели,а звъннах по телефона и трябваше да ходим отново в магазина.Второ дадоха дата за след месец, трето разбиха ни поръчката на три пъти , а при условие че стоката е над 1000 не се плаща транспорт.Пълна отврат и сега на место да спя на платената ни август месец спалня аз я чакам още.

# 7
  • Мнения: 4 187
Не съм стъпвала в магазина, но преди време съм купувала диван от там. Бяха много любезни, комуникирахме около седмица по телефон и мейл, пратиха ми много снимки на дивана - бях го харесала в сайта им. Когато реших да го взема ми направиха отстъпка, изпратиха ми го със СПИДИ, след два дни го получих.
До скоро пазех номера на служителя с който контактувах, ако нещо ми затрябва  Mr. Green!

# 8
  • София
  • Мнения: 194
Зависи много какво си харесала.
Ние си купихме малки шкафове + етажерки за стена - Немски или Австрийски , като производство.
Нямаме никакви забележки за качество, комплектовка и документация - всичко беше направено като за малоумни Simple Smile с картинки и схеми....

но дотук с добрите впечатления, обслужването е под всякаква критика, персонала е нелюбезен и не обучен, да не коментирам факта, че на мястото където бяха нашите мостри, и периметъра - нямаше пукнат консултант-продавач....

 
така че моето мнение е - имат и качествени стоки, при това на много прилична цена, както и много скъпи боклуци.

# 9
  • Мнения: 9 814
мн. клошарски магазин с безумни цени !

Ето това е и моето мнение.

# 10
  • Мнения: 3 993
мн. клошарски магазин с безумни цени !
dani777k - както винаги право в целта!  по-точно от това не мога да го кажа! Peace  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 1 735
Чак пък клошарски!?Купихме си ратанови осветителни тела,картина за детската стая,има и други хубави нещица,нямам забележки.Любезен е персонала.Явно клошарското ме влече. Wink

# 12
  • по света
  • Мнения: 1 587
Да бе, и аз в списъка на клошарите.... Sunglasses

# 13
  • Мнения: 535
Имам някои неща от комо, доволна съм.
Но тъй като мразя да чакам доставки по 1-2 месеца, наскоро
си смених обзавеждането на дневната от Икеа. Peace

Общи условия

Активация на акаунт