Какво работите и това ли е работата, която винаги сте искали?

  • 3 066
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 495
Пускам тази тема ,защото като един млад и все още нищо не видял от живота човек се намирам на кръстопът в коя област и накъде да се реализирам. Вие какво работите и харесва ли ви? Ако не ви харесва , в каква посока искате да се рзвивате? Аз съм за момента офис секретар, но с амбициите да раста във фирмата ,в която съм. Въпроса е , че не ми е толкова присърце естеството на работа , но пък би ми било много полезно за в бъдеще. Та споделете за вас.

# 1
  • Мнения: 229
медицински представител - не е това, което искам ама........................

# 2
  • Мнения: 212
Аз съм за момента офис секретар, но с амбициите да раста във фирмата ,в която съм.

Офис секретар или офис секретарка... има разлика. Едното е за мъж, другото е за жена...

# 3
  • Мнения: 5
здравейте и аз да се включа в темата.аз съм фризьорка винаги съм искала да бъда това което съм сега.навремето майка ми ме накара да стана ветеринарен лекар да завърших в стара Загора тракийския университет но след това веднага изкарах курсовете при капа нов и сега работя това което обичам .един вид сбъднах детската си мечта

# 4
  • Мнения: 2 556
Като малка и аз исках издигане и кариера в голяма фирма. Общо взето, успях да го постигна, но не ми донесе желаното удовлетворение. Затова пък годините, през които "правих кариера" ми бяха много полезни откъм контакти и трупане на знания.

Важното е теб какво те влече и най-вече какво искаш да постигнеш чрез работата си, за какво работиш всъщност. Аз самата никога не съм мечтала да рбаотя каквото и да е, освен като дете - исках да стана ветеринарен лекар.

# 5
  • Мнения: 1 495
Офис секретар или офис секретарка... има разлика. Едното е за мъж, другото е за жена...
Секретарка.

# 6
  • Мнения: 6 991
Хм. Преди 1 или 2 години пуснах същата тема  Laughing Още не съм се ориентирала  Sunglasses
Работя като анализатор на качество. Харесва ми работата. Не ми харесва заплатата и фирмата.
Най-вероятно ще седя тук, докато стане бебе, за да взема сравнително добро майчинство.
После ... ще пускам пак такава тема  Joy Надявам се да съм решила какво точно искам. Аз знам какво искам, всъщност, но не можем да си го позволим засега. Confused

# 7
  • Мнения: 606
  Аз съм лицензиран сводник. Продавам и някои неща. Не съм искал да стана такъв, но така се случи. Доволен съм от работата си. Недостатък е нередовния сън, което понякога ми идва в повече. Има дни в които няма кой да те напсува, но често се изкарват стотици левове за няколко часа. Имам и ситопечатница в която узаконяваме някои разходи на една тлъста фирма (цигари). Плащам си редовно на полицията и на СИК и съм спокоен за бъдещето си и за това на семейството си.

# 8
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Душичката мила!
Е, кажете, как да не му харча с кеф парите.
То не са пари, не са чудо  Mr. Green

Сериозно за мен - аз се занимавам с предпечат, въпреки икономическото си образование.
За мадам не ставам, много ми е мека душицата.

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 15:16 от LemonDesi

# 9
  • Мнения: 24
Забранено ми е да казвам какво работя и това не е работата, която винаги съм искал...дори понякога мисля, че това е работата, която никога не съм искал...но при положение, че мога да кеся в бгмамата по цял ден за шестцифрена сума на година, може би не е чак толкова зле...а, и да не пропусна, че си тръгвам в 17.29

# 10
  • София
  • Мнения: 12 550
Журналист. Това съм искала, това учих, това работя вече 12 години.

# 11
  • Мнения: 4 555
Аз знам какво искам, всъщност, но не можем да си го позволим засега. Confused
Какво искаш?

Аз станах точно това, за което винаги съм мечтала. Т.е. мечтала съм да имам работа без ограничения, която да мога да върша когато ми се работи, а когато не ми се работи, да не я върша Simple Smile
Проблемът е, че така се научавам на безумна липса на дисциплина и вече посмъртно не мога да спазвам срокове  Rolling Eyes
Това плюс минус две - три седмици за нищо ги нямам  Embarassed
Иначе съм уеб програмист, freelancer. Обаче все повече ме мързи да си търся проекти. Трябва да видим кога детето ще тръгва по ясли и градини, че да се стегна...

Винаги ми се е искало да работя нещо... занаятчийско. Изработване на разни миниатюрни нещица, бродиране, апликации някакви, арт щуротии, ама никой не предлага такава работа  Confused

# 12
  • Мнения: 1 668
Работя леличка в детска градина....
Детската градина е голяма телевизия с около 160 човека персонал, обаче задълженията са същите - някой се наакал, друг се омазал и аз вървя подир гъза на всички... Иначе пред хората се водя директор и последните 10 години се заблуждавах, че това искам... Просто мечтаех за финансова стабилност и никога, ама никога да не гледам цените в магазините - е, значи съм си постигнала детската мечта... Сега мечтая за същата финансова стабилност и да съм прост изпълнител, без никакви отговорности, а и за работно време от 9 до 17.00 и да мога да си изключвам телефона в почивните дни и отпуската, а защо не и докато спя  Joy Joy Joy, ама засега нямам този късмет... та внимавай какво си пожелаваш, че аз си пожелах и взе, че стана и сега не ми е гот... ама никак...

# 13
  • Мнения: 47
Божееее,тъкмо мислех да пускам същатата тема и влизам тук и я виждам Shocked.И аз съм офис секретарка,но съвсем не ми се работи това...като цяло работата не е лоша,много си усъвършенствам английския,защото мениджърите ни са чужденци и постоянно се налага да превеждам документи или при срещи.Уча начална педагогика,но не защото искам да работя и това,а за да имам образование като цяло,защото всеки знае колко е важно то в днешно време.Нямам търпение да приключим с този обект и да изкарам курсове за фризьор PartyТова е нещото,което много ме влече и искам да правя.

# 14
  • Мнения: 1 495
*Naia*, направо съм ти четяла мислите Grinning. Не знам, просто ми се иска да постигна нещо в професионален план, виждам, че има момичета на моята възраст, които са на много престижни длъжности и си задавам въпроса - защо и аз да не успея? Макар да не знам все още в каква насока, но и това ще стане с времето. Има хора, които знаят като ги питаш точно какво искат да работят и се стремят към него, има хора като мен, които все още не знаят на къде да се насочат и при тях става малко инцидентно, т.е. започваш в някаква сфера и просто по стечение на обстоятелствата дори да не си учил точно това започваш да го работиш.

Общи условия

Активация на акаунт