х-л "Ястребец" , Боровец

  • 2 472
  • 18
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Здравейте!
Искам да ви попитам дали някой е бил във финландските къщички на к- с Ястребец
Ще ходим с приятели около Коледа , от там ме увериха, че една къщичка е достатъчна за четирима възрастни, като има възможност и за допълнителни легла за дечицата. Аз обаче съм малко притеснена , защото като гледам снимки никъде на виждам дали тези спални са отделени , от хола се виждат леглата на втория етаж  newsm78
Много ще бъда благодарна ако някой ми даде малко повече информация за разположението във въпросните къщички.

# 1
  • Мнения: 413
Постът ти е малко стар, но се надявам да ти бъда от помощ!
Върнах се от Ястребец преди месец и съм влюбена завинаги в това място и особено във финаландските къщички! Честно казано не знам дали защото аз бях на романтична почивка там, но къщичките ми се струват идеалният вариант за любовно гнезденце.
Не че не можеш да отидеш с деца, но някак си е малко тесничко за повече от двама.
До горния етаж, който по-скоро е второ ниво, се стига по не особено удобни стълби. Там наистина има една спалня и още един матрак, а на долното ниво в една уютна нишичка е основната спалня Laughing
Бунгалата са страхотни, изцяло от дърво, с всички удобства, включително и сауна, както и подово отопление в банята да не ви изстиват крачката.
Абе, всичко, от което има нужда човек, за да се почувства бял!
Препоръчвам мястото с 4 ръце, ако имах!
Сигурна съм, че ще си изкарате чудесно, но за мен тези къщички са за двама и евентуално за 1-2 дечица, но не и за 4-ирима възрастни!!!
Желая ти прекрасни мигове на това уникално място!  bouquet

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
здравейте!
И аз искам инфо за тези къщички, защото много ги харесах.
Shantal - чрез коя агенция резервирахте?

# 3
  • Мнения: 413
Моят съвет е да разгледаш офертите в сайта на хотела! Няма нужда да минаваш през агенция!
Имат страхотни предложения.
Романтичната почивка, която избрахме отговаря едно към едно на описанието и както казах, надхвърля най-семлите ми очаквания. 130 евро за двама на ден не са малко, но не съжалявам за нито една стотинка, платена в Ястребец.
Забравих да кажа,че Спа-центърът е невероятен също!

# 4
това за агенциите е нелепо, спестяваш време чрез тях а и не ти излиза изобщо по скъпо
аз лично се възползвам  от услугите им.. Покрай малкия той иска нон стоп грижи  и какъвто е труден, а и няма кой да помага нито майка, нито свекърва и тате на работа..
Доволна съм че мога да си спестя време без да плащам по скъпо !!!!!!

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 08:03 от Vivi

# 5
  • Мнения: 865
ние ще ходим по-другата седмица,но ще спим в хотелската част.то се е видяло,че спа-то няма да мога да го ползвам,но поне да си помързелувам Wink,ако отидем без детето.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Аз съм ходила много пъти,но скоро не съм.Преди 2 години ходих.Много е хубаво.Препоръчвам с две ръце.Вътре е точно така както ти е описала Dazy.Ние ходихме 2 деца и 3-ма възрастни.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Киша, как резервира?

# 8
  • Мнения: 865
Не знам,наши приятели са го направили-от миналата седмица за 28-ми

# 9
ами вижте тук един меил да проверите за места joy.sun.eu@gmail.com

# 10
  • Мнения: 562
И аз препоръчвам "Ястребец", все пак е от световна верига!
Ние резервираме чрез агенция, която работи с немски туроператори и ни излиза по-евтино отколкото директно чрез хотела.
Така резервираме и за други хотели в България.

# 11
  • Мнения: 327
И аз препоръчвам "Ястребец", все пак е от световна верига!
Ние резервираме чрез агенция, която работи с немски туроператори и ни излиза по-евтино отколкото директно чрез хотела.
Така резервираме и за други хотели в България.



Може ли линк на фирмата  bouquet

# 12
лично аз си направих резервация чрез "joy&sun" веб страница е май  www.joysun.eu   ето намрих emeil: joy.sun.eu@gmail.com,
невероятно търпение проявиха към мен.. доволна съм  Отиваме в Хотел  Дончев 5 дни  Peace

# 13
  • Мнения: 784
А на какво разстояние е от пистите?
И има ли някакви развлечения за малки деца - детски кът и т.н.?

# 14
  • Мнения: 1 329
И аз се интересувам от повече детайли за хотела. Има ли ски училище? Или всички резервации са през Боро-спорт?

Общи условия

Активация на акаунт