Излекуван полип

  • 2 359
  • 3
  •   1
Отговори
Преди 3 месеца писах за проблема си-полип на матка с големина 1см. После реших да опитам с плодолечението на д-р Емилова и 20 дни бях на чай, мед и плодове + 10-дневно захранване. Онзи ден имах нова сонохистерограма, за да се види състоянието на полипа. Казаха ми, че е изчезнал. Спестих си операция и съм много доволна. Хубавото е, че не се връщам към стария си начин на хранене. Ако има хора с подобни проблеми, ще се радвам да споделят мнението си.

# 1
  • Мнения: 93
Ами аз имам две операции за отстраняване на полипа, като тогава бях на 22г. Като се появи за трети път, пих противозачатъчни и той се махна "от само себе си", и от тогава нямам, близо 10г. вече. Та много съжалявам, че не потърсих друг лекар, друг начин за справяне с проблема, явно операции не бяха нужни, а само ме травмираха - с кошмарните си условия в болницата, с притеснението и т.н.

# 2
  • Мнения: 600
аз имам полип, но за момента не предприемам нищо. проблем ми правят ежемесечните кръвоизливи, вие имахте ли такива?

unadonna, исксаш да кажеш., че след 30 дни гладуване полипът изчезна???

# 3
Не съм имала обилна кръвозагуба по време на мензис, а и много рядко прокървявах през периода на овулация. Полипът беше малък-1см., но   като казаха за операция се уплаших и започнах  да търся алтернативи. Прочетох много добри отзиви за плодолечението
 
на д-р Емилова, с което помага на хора с подобни проблеми. Реших да го изпробвам върху себе си.20 дни ядох мед, чай и плодове(в интернет има схема на ле4ението + схема на захранването). Захраних се успешно за 10 дни...Купих си мед с пчелен прашец(някъде четох, че действа добре) и взимах по 1 лъжичка сутрин на гладно. Преди 3 дни отидох на второ изследване и казаха, че полипът го няма. Сега, има шанс да изчезне от само себе си, но аз мисля, че трябва и ние нещо да направим, да ускорим процеса на лечение. Не знам обаче как се отразява плодолечение на всеки конкретен организъм. Трябва човек да е здрав, да се провери дали няма заболяване, което не позволява режимът да се приложи. Аз реших да рискувам и съм доволна. Имаше и много противници, на това, което правя, но...удържах и не съжалявам. Има и други хора, които са го правили и ефектът е налице. Кураж на онези, които се решат.

Общи условия

Активация на акаунт