Няма да имаме топла вода

  • 2 556
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 288
Мили мами, в "баровския" кв Лозенец няма да имаме топла вода до петък

# 1
  • София
  • Мнения: 221
а на  нас в Овча купел ни  дърпат ушичките за  неплатени сметки  и ни пускат топлата вода  само  от 6.30 до 7.30  който успее да се  изкъпе  успее , който не....поздрави на Топлофикация за  новите  цени и за  перфектната услуга

# 2
  • София
  • Мнения: 15 913
Да и в небаровския Дианабад - също. Преди 10 дни имаше съобщение за планов ремонт на сайта на София-Изток.
Дано поне спазят срока и после пуснат и водата и парното, че голям студ е вечер.

# 3
  • Мнения: 73
Скъпи дами аз съм от Дружба не чак такъв баровски квартал като Лозенец и нямаме топла вода от средата на септември.Очакваме пускането и на 5 октомври и то не е сигурно.Аз какво да кажа? С едно бебе на 8 м. и батко на 5год.

# 4
  • Мнения: 6 582
В "баровския" Лозенец я пуснаха днес, само вчера нямаше.

# 5
  • Мнения: 2 197
Абе стига сте пускали теми за глупости! Като не ви харесва - отивате на хотел или си слагате бойлер! Аз поне се справям и без топла вода - имам бързовар.
Е, в най-баровския център не са спирали топлата вода от 5 години, но няма да рева с глас ако я спрат.

# 6
  • Мнения: 6 582
Който пък не му харесва не отговаря в "глупави" теми. Или може би важно беше да се отбележи в най-баровския център .

# 7
  • Мнения: 940
Трябва да направят под-форум "СЪОБЩЕНИЯ".

# 8
  • Мнения: 73
О ужасно е когато на някой не му хареса темата.Просто влез и излез.Аман от злобни нападки.

# 9
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Скъпи дами аз съм от Дружба не чак такъв баровски квартал като Лозенец и нямаме топла вода от средата на септември.Очакваме пускането и на 5 октомври и то не е сигурно.Аз какво да кажа? С едно бебе на 8 м. и батко на 5год.

Шести октомври. И като гледам как върви плановия ремонт - може и да не ни огрее на шести....

Абе стига сте пускали теми за глупости! Като не ви харесва - отивате на хотел или си слагате бойлер! Аз поне се справям и без топла вода - имам бързовар.
Е, в най-баровския център не са спирали топлата вода от 5 години, но няма да рева с глас ако я спрат.

Ти влезе в темата да се похвалиш, че живееш в най-баровския квартал ли?

Между другото, пробвала ли си с кофите и канчетата да къпеш бебе или да се къпеш бременна?

# 10
  • Мнения: 2 197

Абе стига сте пускали теми за глупости! Като не ви харесва - отивате на хотел или си слагате бойлер! Аз поне се справям и без топла вода - имам бързовар.
Е, в най-баровския център не са спирали топлата вода от 5 години, но няма да рева с глас ако я спрат.

Ти влезе в темата да се похвалиш, че живееш в най-баровския квартал ли?

Между другото, пробвала ли си с кофите и канчетата да къпеш бебе или да се къпеш бременна?

Не, скъпа, не се хваля, имам си достатъчно поводи за хвалба и гордост. Ядосвам се, защото се прави драма от нищо.
Да, къпала съм и бебето си с канче и мен, когато бях бременна, когато бях със счупена ръка и т.н. Също така прекарах близо 3 седмици в Майчин дом, където топла вода имаше за около час на ден и справянето с душа беше истинско предизвикателство. Успявала съм да се справя и с уникалните тоалетни без вода в казанчето със система на ръката. Къпала съм се всеки ден и съм изпълнявала сложен ритуал с пълнене на бутилки и изсипване в тоалетната (това със банката от системата).
Идеята на моето изказване беше, че не се изискват кой знае колко усилия да загрееш вода, за да се изкъпеш. А сайта на Топлофикация, както и телефоните на ТЕЦ-овете, отговарящи за въпросните местообитания са за това да се информираме до кога ще продължи липсата на топла вода.

# 11
  • пак там
  • Мнения: 2 885

Абе стига сте пускали теми за глупости! Като не ви харесва - отивате на хотел или си слагате бойлер! Аз поне се справям и без топла вода - имам бързовар.
Е, в най-баровския център не са спирали топлата вода от 5 години, но няма да рева с глас ако я спрат.

Ти влезе в темата да се похвалиш, че живееш в най-баровския квартал ли?

Между другото, пробвала ли си с кофите и канчетата да къпеш бебе или да се къпеш бременна?

Не, скъпа, не се хваля, имам си достатъчно поводи за хвалба и гордост. Ядосвам се, защото се прави драма от нищо.
Да, къпала съм и бебето си с канче и мен, когато бях бременна, когато бях със счупена ръка и т.н. Също така прекарах близо 3 седмици в Майчин дом, където топла вода имаше за около час на ден и справянето с душа беше истинско предизвикателство. Успявала съм да се справя и с уникалните тоалетни без вода в казанчето със система на ръката. Къпала съм се всеки ден и съм изпълнявала сложен ритуал с пълнене на бутилки и изсипване в тоалетната (това със банката от системата).
Идеята на моето изказване беше, че не се изискват кой знае колко усилия да загрееш вода, за да се изкъпеш. А сайта на Топлофикация, както и телефоните на ТЕЦ-овете, отговарящи за въпросните местообитания са за това да се информираме до кога ще продължи липсата на топла вода.

И понеже ти си го правила, смяташ че аз трябва да се съглася да се върна в 19 век, без това да ме дразни? В края на краищата аз си плащам услугата и искам да си я получа. Обикновени бизнес отношения, които на Топлофикация й е трудно да разбере. Явно на теб също.

Относно сайта и телефоните - да не би по тях да ми потече топлата вода?

# 12
  • Мнения: 649
Ей сега е момента да отворя магазин за бойлери. Обещавам за тези с по две деца ще има големи отстъпки. Очаквайте инфо за местоположението му!

# 13
  • Мнения: 49
Да, да, в нашата "Дружба" вече замириса  Grinning
Добре, че откачих една седмица извън родината, но преди това една и сега една бая ми натежа.
И да, не бих рИвала, ако наистина ме бяха уведомили навреме. Щях да помисля за бойлер. Щото три седмици в студа, са си три седмици.
Но по средата на месеца пари за бойлер - йок!
По-гадното е обаче, че сутринта съседите се тръшкаха, че парно може и да нямаме, защото три входа сме с обща станция, а двата от тях са едни от големите длъжници.
Но аз си свиркам, пеейки под душа, пардон - канчето.
Това действа стоплящо в ледената баня!

Ние сме просто за съжаление! Нямаме грам спокойствие в тая държава. Но пусто сърце не ми дава да зареша панелката си и дружбенските ми съседи. зер колорит си е!

# 14
  • Мнения: 2 197

Абе стига сте пускали теми за глупости! Като не ви харесва - отивате на хотел или си слагате бойлер! Аз поне се справям и без топла вода - имам бързовар.
Е, в най-баровския център не са спирали топлата вода от 5 години, но няма да рева с глас ако я спрат.

Ти влезе в темата да се похвалиш, че живееш в най-баровския квартал ли?

Между другото, пробвала ли си с кофите и канчетата да къпеш бебе или да се къпеш бременна?

Не, скъпа, не се хваля, имам си достатъчно поводи за хвалба и гордост. Ядосвам се, защото се прави драма от нищо.
Да, къпала съм и бебето си с канче и мен, когато бях бременна, когато бях със счупена ръка и т.н. Също така прекарах близо 3 седмици в Майчин дом, където топла вода имаше за около час на ден и справянето с душа беше истинско предизвикателство. Успявала съм да се справя и с уникалните тоалетни без вода в казанчето със система на ръката. Къпала съм се всеки ден и съм изпълнявала сложен ритуал с пълнене на бутилки и изсипване в тоалетната (това със банката от системата).
Идеята на моето изказване беше, че не се изискват кой знае колко усилия да загрееш вода, за да се изкъпеш. А сайта на Топлофикация, както и телефоните на ТЕЦ-овете, отговарящи за въпросните местообитания са за това да се информираме до кога ще продължи липсата на топла вода.

И понеже ти си го правила, смяташ че аз трябва да се съглася да се върна в 19 век, без това да ме дразни? В края на краищата аз си плащам услугата и искам да си я получа. Обикновени бизнес отношения, които на Топлофикация й е трудно да разбере. Явно на теб също.

Относно сайта и телефоните - да не би по тях да ми потече топлата вода?
Това че аз съм го правила не означава че те съветвам да го правиш.
Но тук не е мястото, което ще ти разреши проблема. Ако не ти харесва начина, по който Топлофикация изпълнява или по-скоро не изпълнява своите задължения - наемаш адвокат, осъждаш ги и после си купуваш къща с двор и локално парно. Е, за внуците, но все пак ...
Аз идеално разбирам бизнес отношенията. Моите такива с Топлофикация са коректни двустранно - аз получавам услуга, за която чинно си плащам. Както и всичките ми съседи, за което им благодаря.  С изключение на няколко аварии, оправени в рамките на деня не съм имала проблеми с услугата. През зимата радиаторите ми са на 2 и температурата е 30 градуса. Естествено това не навсякъде е така. Но ако всеки вместо да пише по форумите си направи труда да си търси правата там от където идва проблема - а именно базирайки се на договора с Топлофикация, както и използвайки възможностите, които той предоставя - а именно абонаментна поддръжка, както и промяна на базовите проценти, по които си плащаш авансово - може би няма да има такова безсмислено чукане по клавиатурите, а ще си получавате  това, за което си плащате. Аз си го получавам.

Общи условия

Активация на акаунт