® E-bay - тема 15

  • 38 328
  • 950
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв е Durango във вашите очи ?

Опции:

# 1
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Ма показвайте на картинки какво си купувате... че аз нищо. Crossing Arms И чат пат нещо дето не ми и трябва... лятно комплектче за Сиси например, ама от една много дърта серия на джемборето/слънчогледите/ дето все я пропусках и сега и дойде реда.Simple Smile) Намерих и тъмнозелен чорапогащник за училището и пустата униформа и купих, ама 3бр еднакви, че тъй ги продават... скука, лелите в пощата ме забравиха вече. Wink

# 2
  • Мнения: 260
Ето моята последна покупка, Old Navy размер S, нося М, дано се събера в тия гащури  smile3521

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Ох...и аз трябва да си купувам гащи Laughing ма не смея на сляпо.  Един сутиен си купувах наскоро от английския ибей щото се ядосах. Мерих тук в един магазин на триумф 10тина , всичките ми харесаха и едва си избрах един/евтин, с намаление за 60 лева, много ме боли сърцето като давам пари за такива работи, не знам защо съм такава смотана. Та си поръчах един по нета, поне са стандартни горе-долу и няма издънки, а и на половин цена. Blush

Я да питам тук... днес за втори път получавам писмо от Белгия. newsm78 Зарибяват ме да се абонирам за някакви каталози, бе на френски много не разбрах де ама се чудя с  пазаруването от кой сайт са вързани. Баш пък с Белгия вземане-даване съм нямала, вие получихте  ли такива писма? ... хартиени, по обикновената поща.

# 4
  • Мнения: 5 790
Аз да се похваля с тези ботушки. Ей сега снайпът ми ги отстреля.  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 178
mamahrisi, има и друг начин, ама ми пиши на лични да ти кажа за разкодирането  Hug

# 6
  • Мнения: 497
mam@, благодарности  Hug
Алекс1, честито! Суперски са!
Flash*, ти май и от Ларедута пазаруваш. Тея списанийца и аз ги получих, а и момичетата от Ларедутската тема споделиха , че са получили и те.  Как пък каталог не ми пратиха, ами боклуци.
И зада не спамя темата - най-накрая ми дойде реда и аз да си получа Унгарото. С 20 дена закъснение. Продавачката каза, че съм рекордьорка.
И да питам- искам да си взема реминерализираш гел за зъби за след избелване, а продавача ми казва, че ще е на мой риск, защото можело да го спрат на границата ( поне аз така го разбрах това "we do not take responsibility, if the item is seized my Customs agents"). A аз вече си закупих ето това
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=S … item=280269902367 Майтап и него да ми го спрат #Cussing out

# 7
  • Мнения: 3 219
Последни покупки :


# 8
  • София
  • Мнения: 4 129
Преди малко за голямо мое учудване ми върнаха парите за непристигналия хард диск. Продавача изчезна от ибей, аукциона беше изтрит, а аз нищо не получих.
Много благодаря, че ми казахте за варианта да оспоря транзакцията директно от paypal.

Нашата поща е една голяма черна дупка. Поръчах батерия за GSM от Англия и пак се бави. Ако не дойде до 1 месец ще пускам диспут. А съм сигурна, че проблема е в нашите пощи.

# 9
  • Мнения: 3 219
МерСедес,ама ти верно ли си купи кола?  Thinking

МерСедес, т'ва второто сериозно ли? Shocked

Да, тази сутрин я докарахме с мъжо, няма ме от предната седмица, ама не съм ви липсвала де Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 269
МерСедес,я сподели колко излезе?
да хвана и аз да ги разгледам колите,а  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 219
Колкото и да излезе, друг ще и се радва-на моя това му е работата, с коли се занимава. Още не съм сметнала всички разходи и сега отивам да спя, защото се убих от път Tired

# 12
  • Мнения: 1 650
я дайте някой интересен лот гащи, ако може да не са втора употреба
празници идват, на всички жени около мен гащи ще подарявам

# 13
  • Мнения: 497
Durango, мисля, че Алекс1 беше дала едни  коженки - 273$ Simple Smile

Ботушки Deisel  http://cgi.ebay.co.uk/Fab-DIESEL-SUOMI-Boots-NEW_W0QQitemZ110294 … ksid=p3286.c0.m14

# 14
  • sofia
  • Мнения: 4 296
A аз вече си закупих ето това
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=S … item=280269902367 Майтап и него да ми го спрат #Cussing out
Сподели като го получиш дали си доволна,добре изглежда

Общи условия

Активация на акаунт