болки при секс

  • 3 675
  • 31
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 123
 Знам,че трябва да задам въпроса си на гинеколожката,а не тук,но вчера бях на консултация,а съвсем забравих да споделя за това  Embarassed  Ще говоря за това с лекарката си на другата консултация след седмица,ако бебчо не я изпревари  Wink
 Та имам следния проблем - с приятеля ми спряхме с половите контакти към 6-и месец някъде,но преди около две седмици пак опитахме и аз изпитах болка при опита за проникване.И спряхме до там.. Въпросът ми е има ли мами (бъдещи и настоящи),които имат или са имали този проблем?Дали ще окаже влияние при раждането(което живот и здраве ще е естествено)?
 Пак казвам - ясно ми е,че трябва да се консултирам с гинеколожката си,но до тогава ми се иска да чуя отзивите на други жени с такъв проблем.Предварително благодаря за отговорите   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 131
И аз съм със същия проблем.Мъжа ми не е виждал секс от 2 месеца.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 123
 А ти консултирала ли си се за този проблем с лекар?

# 3
  • Мнения: 1 131
Не съм се консултирала.Не сметнах за нужно,защото съм чувала,че бременните жени или огладняват за повече секс или  точно обратното.Явно при мен е второто и в стремежа си да задоволя нуждите на съпруга ми се получава и болката.Така че,ако не ти се прави секс решението е следното-просто не прави секс.Сигурна съм ,че мъжа ти ще те разбере.

# 4
  • София
  • Мнения: 23 080
Не съм се консултирала.Не сметнах за нужно,защото съм чувала,че бременните жени или огладняват за повече секс или  точно обратното.Явно при мен е второто и в стремежа си да задоволя нуждите на съпруга ми се получава и болката.Така че,ако не ти се прави секс решението е следното-просто не прави секс.Сигурна съм ,че мъжа ти ще те разбере.

Мисля, че съвсем точно си си отговорила на въпроса  Peace То и секс насила не върви, само и само за да се угоди на половинката  Mr. Green За съжаление дори и след като родих желанието не ме връхлетя мигновенно, дори все още много-много не се сещам за подобни удоволствия  Blush

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм имала такъв проблем и през двете бременности Peace

# 6
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Не съм се консултирала.Не сметнах за нужно,защото съм чувала,че бременните жени или огладняват за повече секс или  точно обратното.Явно при мен е второто и в стремежа си да задоволя нуждите на съпруга ми се получава и болката.Така че,ако не ти се прави секс решението е следното-просто не прави секс.Сигурна съм ,че мъжа ти ще те разбере.

Мисля, че съвсем точно си си отговорила на въпроса  Peace То и секс насила не върви, само и само за да се угоди на половинката  Mr. Green За съжаление дори и след като родих желанието не ме връхлетя мигновенно, дори все още много-много не се сещам за подобни удоволствия  Blush
newsm78М-м -да мислех си,че само аз съм се повредила,не че някога въобще съм била много искаща,ама напоследък хич  ме няма в тази област.понеже бях с проблемна бременност та от първия ден беше забранено и сега след като родих,нямам неприятни усещания,ама и приятни нямам. Whistling

# 7
  • Мнения: 229
според мен проблема е психологически. Правиш нещо за да угодиш на половинката си , а не защото ти се иска да го направиш

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
При мен е още по-зле...
Откакто забременях,та до сега хич не ми е до секс.Мноооого рядко ми се иска наистина-веднъж в месеца да речем.
Но го правя....Жал ми е за милото.Той няма вина,че либидото ми изчезна в небитието.... ooooh!

# 9
  • Мнения: 1 103
И при двете бременности секса при нас беше мираж .Имах проблеми и доктора ни беше забранил  Naughty.

# 10
  • Мнения: 2 230
Странно ама аз в момента вкойто видях положителния тест и ми се изпари желанието за секс.През цялата бременност пак така беше - а колежките ми казваха че те като са били бременни са си умирали да правят секс......И сега 1 месец след раждането хич не се и сещам за секс....Понякога си мисля че никога няма отново да ми се прииска....... GrinningА мъж ми само ме подпитва как съм - дали се чувствам възстановена......с надежда е й той горкият......

# 11
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
трябва да се уточни характера на болката. може да има възпаление, задължително е да се направи преглед, посявка ако трябва, оглед на шийката. болката придружена ли е с "подготвителни контракции"? къде е разположена плацентата? 38 г.с. е малко рискова за секс, дори и при добро желание. а спермата съдържа простагландини, подобни на тези, които се използват за провокиране на  родова дейност... по-добре се консултирай с лекар. Stop

# 12
  • София
  • Мнения: 212
Да и при мен секса е мираж, пък желанието не ми намалява, но при всички опити контракциите се засилват и затова сме на въздържание, от моя страна Twisted Evil. Но това с болките си мисля е нормално, но четох , че и то се приготвя за раждането и настъпват промени(съжалявам, но бременният ми мозък не помни какво точно беше). Само ще спомена, че мен в началото като ме преглеждаха ръчно се търпеше, но сега забелязвам, че вече си е доста болезнен прегледа. Мисля, че важи и за секса същото.

# 13
  • Мнения: 805
За сега нищо различно не чувствам, а как е към края незнам защото мъжа ми отказва да прави секс с мен като влязох в осмия месец. Не че аз настоявах....

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
трябва да се уточни характера на болката. може да има възпаление, задължително е да се направи преглед, посявка ако трябва, оглед на шийката. болката придружена ли е с "подготвителни контракции"? къде е разположена плацентата? 38 г.с. е малко рискова за секс, дори и при добро желание. а спермата съдържа простагландини, подобни на тези, които се използват за провокиране на  родова дейност... по-добре се консултирай с лекар. Stop

Аз за сега нямам такъв проблем, но знам , че семеизпразването предизвиква контракции.На мен доки ми каза секс да , но изпразване вътре - не Peace

Общи условия

Активация на акаунт