анкетка за ленът

  • 2 372
  • 31
  •   1
Отговори

Анкета

Одобрявате ли ленът като материя?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 26 юли 2005, 14:42

  • Мнения: 5 140
Провокирах се да пусна тази анкета,защото аз много харесвам лена и също така нося.Искам да разбера дали  на вас ви харесва. Grinning

# 1
  • Мнения: 2 596
О, да, страхотна материя е лена.  newsm10

# 2
  • София
  • Мнения: 3 847
Харесвам го. Приятен е за носене. Но ужасно се мачка. И ако го пуснеш на висока температура в пералнята, отива за куклите на племенницата.

Гласувах с втората опция.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
и на мен ми харесва, но мекия лен. Имам обаче малко ленени дрехи. Искам обаче да си купя панталон, широк.

# 4
  • Мнения: 2 047
  Харесва ми само като е с примеси.

# 5
  • Мнения: 6 155
"Харесва ми, но рядко си купувам!" - това е моят отговор Wink
Много се мачка тва чудо, а аз мразя да гладя  Confused

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мнението ми напълно съвпада с това на Biby - имам няколко ленени дрешки, включително и един костюм - много ми харесват, но ги обличам изключително рядко, защото се мачкат ужасно! Когато е смесен с нещо изкуствено, ленът става доста по-добър за носене!

# 7
  • Мнения: 2 142
Ще се съглася с chockolina. През лятото нося предимно лен и памук, чувствам се перфектно в тях, а и мъжа го обличам така, извън делничното му облекло. Харесва ми да го нося , но гледам да не  купувам чист лен, а с някакъв малък процент синтетика, за да не се мачка толкова, а и да не се разтяга като торба. Иначе държи прохладно и е приятен за носене. Имам любими бял и светло син ленени панталони, и тюркоазено синя ленена рокличка с маниста и бродерии. Гласувах с първата опция.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 768
Страшно много обичам лен!Имам 2 ленени панталона,една рокля и 2 плата,които чакат да бъдат ушити в най-скоро време!какво като се мачка,аз много често не го гладя,като е равномерно измачкан (направо от пералнята) стои много добре-пробвайте! Grinning
А понеже панталоните са бели-пускала съм ги на 60-70 градуса и не се свиват ,е може би малко,ама като ги поносиш половин час и си се оправят-както всяка естествена материя!

# 9
  • Мнения: 4 546
харесва ми да го нося. не ми харесва това, че трябва да се глади всеки ден, а след 2-3 часа вече прилича на мекица ooooh!. гласувах с опция 2.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 621
Имам един единствен панталон от лен, много си го обичам,материята е много приятна за носене,но наистина ужасно се мачка и не го нося често точно затова. Confused

# 11
  • Мнения: 410
Няма по удобна материя за през лятото smile3521 newsm08 а и ако се замислим,какво са носели египтяните-ами лен,защото тази материя държи хладно nuts
Вярно че много се мачка и все се налага да го гладиш 1ironingно пък това му е чара на този плат Joy

# 12
  • Мнения: 7 186
"Харесва ми, но рядко си купувам!" - това е моят отговор Wink
Много се мачка тва чудо, а аз мразя да гладя  Confused
И аз така. Simple Smile

# 13
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Много ми харесва усещането върху кожата и начина по който се мачка Wink

# 14
  • Мнения: 1 873
Гласувах "Обожавам да го нося" и си е така.Обичам всички естествени материи, не само лена.

Общи условия

Активация на акаунт